Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Helyénvaló abortuszos...

Anyukák! Helyénvaló abortuszos videós kérdést feltenni pont gyereknapon?

Figyelt kérdés
Vagy csak engem dühített fel?
2010. máj. 30. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Utolsónál a pont!

Egyébként ha nem tetszik,senki nem kötelez,hogy megnézd.

2010. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Hat szerintem meg joerzest sem sert, asszem egyikötök fejehez sem szoritanak pisztolyt, hogy bejelentkezzetek kerdesekre valaszolgatni, de azert sem hogy elolvasd a szamodra nem tetszö vagy erdektelen esetleg dühitö kerdest.


ez a nap pedig gyereknap, ami azt jelenti, hogy a gyerekekröl kell szolnia es meg lehet emlekezni minden gyerekröl akit vernek, megölnek stb stb... de persze sokkal könnyebb ezt elnyomni es nem tudomast venni rola.


amugy en nem vagyok abortusz parti sosem lennek ra kepes, de hogy mas nö erröl mikent velekedik magasrol lesz@rom, az ö dolga. Az viszont meg engem dühit, hogyha ennyire idegesitett itt ennyi embert a kerdes akkor minek emlegetni ahelyett, hogy senki sem valaszolt volna ra es nem tesz fel ilyen kerdeseket, hogy illett-e vagy nem feltenni a kerdest. vagy lesz meg par hasonlo, hogy legyen min csamcsogni???

2010. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látszik,kérdezőnk nem tudta a Vidámpakba vinni a srácokat a vihar miatt,az így felszabadult időt pedig el kell töltenie valahogy :)
2010. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tévedsz! Szerencsére jó idő volt!
2010. máj. 30. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
14:21-essel ertek egyett.
2010. máj. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!