Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Csak én aggódok...

Kismamák! Csak én aggódok ennyire?

Figyelt kérdés

így terhesség vége felé eléggé félek attól hogy nem fogom majd tudni hogy mikor kell be menni a korházba.Fölöslegesen meg ugye nem járhatok be mindig ha valami panaszom vagy jele van a szülésnek.

A lényeg az hogy már 2hete sokszor ilyen átlátszó vizes folyásom van. elsőnek gondoltam hogy a magzatviz szivárog. de inkább nem is gondoltam erre. Eljött a tanácsadás ideje a körzeti sztk-ban és meg említettem(nem ő a fogadott dokim) ès azt mondta lehet a magzatvíz is ha felül repedt meg a burok de feleslegesen nem fog megvizsgálni; majd a fogadott dokimnak mondjam.Másnap pont mennem kellett a saját dokimhoz(nagyon rendes;lelkiismeretes csak elég elfoglalt ) és neki is mondtam :rámnézett és mondta hogy nem magzatviz. de hogy honnan tudta rànézésből azt nem tudom. előtte a pocakom megtapogatta és azt mondta minden rendben van? Ebből lehet tudni vagy csak én aggódok ennyire?


2011. szept. 7. 07:59
 1/3 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy 35 hetes vagyok. várom a válaszokat:)
2011. szept. 7. 09:00
 2/3 Mezeine ***** válasza:

Szerintem sem magzatvíz. Így a vége felé egyre több a hüvely váladék. Van akinek annyira sok, hogy betétet kell használnia mint mensikor. A hasad azért tapogatta, mert kíváncsi volt, hogy keményedik vagy nem. Csak nyugi. Ha a magzatvíz szivárog azt észre veszed.

40 hetes kismama

2011. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a másodikat várom és én is parázok hogy nem tuom majd mikor kell bemenni:) Az elsőnél nekem elfolyt a magzatvíz ott egyértelmű volt hogy zuhany és indulás a kórházba. Elég egyértelmű volt hogy az magzatvíz, előtte kis pukkanást halottam aztán elöntött a meleg folyadék odalenn, és pont előtte voltam pisilni. A fájásokkal meg úgy voltam, hogy nekem nem is lett teljesen rendszeres, csak egyszerre már azt éreztem hogy már nyomnom kell. Mindig le is csesztek, hogy még nem tarthatunk ott, mert még nem rendszeres aztán meglepődtek hogy de mégis. Ezek után kívácsi vagyok most hogy lesz.


37. hetes

2011. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!