Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Én 9 hetes...

Kedves kismamák! Én 9 hetes vagyok. Ti hogy érzitek magatokat ebben az időszaban? Én aggódok! Többi lennt.

Figyelt kérdés
A 6. héttől folyamatosan erős hányingerem és iszonyú mellfájdalmam volt Mára már nem olyan erősek a tünetek!És éjszaka arra keltem fel hogy mind a két petefészkem környékén görcsöltem, de elég nagyon.Ugye nyugtassatok meg csak a méhszalagok nyúlnak?!Vagy nem?Kicsit jobban is érzem a méhemet!
2009. okt. 14. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt vérzésed vagy barnázásod?Én kehet,hogy elmennék inkább dokihoz.Inkább többször feleslegesen...
2009. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi. Egy hete voltam kórházban 5 napig ,mert barnáztam.
2009. okt. 14. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Szintén mennék a dokihoz. Szerintem a szalagok ilyenkor még nem nyúlnak olyan mértékben, hogy az ekkora fájdalmat okozzon. Két gyerekem van, és egyik esetben sem tapasztaltam ilyet a terhesség ilyen korai szakaszában. 5 hetes kismami
2009. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!