Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! Két éve. Két helyen is voltunk orvosnál. Most pedig természetgyógyászhoz járok. Akupunktúrás kezelésre. Hogy lehetne minél előbb babánk?

Figyelt kérdés
valamilyen tea?
2009. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Van Kaáli Intézet Szegeden is, és Pécsen is foglalkoznak ezzel a PTE Nőgyógyászati Klinikáján. Nem tudom, melyikhez vagytok közelebb, és azt sem tudom, hogy nem magyar állampolgároknak mennyiért és hogyan csinálják.

Kaáli-ban már "profi" vagyok. Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok a témában, amire tudok, akár privátban is.

Nem kell semilyen ismeretség, csak telefonon be kell jelentkezni, konzultációs időpontot kérni.

Az altatásos papír pedig a lombikhoz is kell. :)

2009. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem :D!!! mikor kell inni a teákat? (melyiket mikor? pontosan!) mikor és hogyan mérik a hőt? ( kaptam már válaszokat de egy személy nem cselekedhet 100 féleképp!!) már így is több felöl voltam orvosná is...
2009. dec. 29. 20:43
 53/59 A kérdező kommentje:
....Szegedhez vagyunk közel! A határ közelébe lakunk!
2009. dec. 29. 20:45
 54/59 anonim ***** válasza:

Először is itt a szegedi Kaáliról egy kis ismertetés: [link]

Én Pestre járok Sajgó Attilához, itt mindenki kedves, és nekem sem volt ismeretségem. Bár kell hogy legyen pénz a zsebedben. Hálapénzt nem fogadnak el, viszont mindennek meg van az ára. Akár tudok árlistát is küldeni, ha szeretnéd!

Teák: nem tudom mennyire szabályos a ciklusod, de ez főleg azt segít beállítani. Próbáld ki, hátha Neked használ. Én abba hagytam az első hónapban, mert ráfogtam, hogy bekavarta a szabályos ciklusomat, ami persze egyáltalán nem biztos. Nagyon sok mindenkinek segített.

Tehát: mensitől pé-ig cickafark tea napi 2x2 dl, pé után újabb mensiig palástfű tea 2x2dl. Ízesítés nélkül, és fém kanalat, szűrőt sem szabad használni (műanyagot).

Hőmérőzés: minden nap az ébredési hőt kell mérni (jobb szájban, mint hónaljban), még mielőtt felülnél stb. Vezesd egy naptárban akár a ciklus.hu-n, majd egy görbét fogsz kapni, amiből látod a peteérés időpontját. Mensitől peteéris alacsony a hő, majd peteérésnél megugrik és egészen akövetkező mensiig fenn van, ha terhes vagy fenn is marad, ha nem, akkor leesik a mensivel együtt.

Itt is találsz hasznos válaszokat, ha beírod baloldalt a keresőbe, hogy hőmérőzés, vagy cickafark.

Várom a további kérdéseidet!!! :)

2009. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy! megnézhetem az árakat! Majd át számolom valahogy dinárba!! írj csak ami eszedbejut és majd kérdezek ha eszembejut valami!!!
2009. dec. 29. 21:25
 56/59 anonim ***** válasza:

Írj légy szíves az e-mail címemre, hogy el tudjam küldeni Neked az árlistát, mert beszkenneltem és innen nem tudok mellékletet küldeni.

Leírom a Kaális folyamatot. A legelső alkalommal a konzultáció 13 ezer Ft. Ott megbeszélitek, mi lehet a probléma. Elfogadják a fél éven belüli vizsgálatok eredményét (clamydia szűrés, hüvelyváladék vizsgálat, hormon vizsgálat, átjárhatósági vizsgálat, ezket megcsináltathatod a saját dokiddal, akkor nem kerül pénzbe,legalábbis nálunk), de lesz, amit náluk kell megcsináltatni (spermavizsg.: 13 ezer ft, első UH: 8 ezer ft). Az insemináció: 45 ezer. Persze plusz az injekció és gyógyszerek ára. Kb. havonta egyszer kell csak menni. Persze, mikor már "akció" van, előtte akár 2-3-szor is szükséges az UH, hogy nézzék a tüsző érését, de azokért már nem kell fizetni, az benne van a beavatkozás árában.

Az inszemináció kb. 60 ezerre jött ki, plusz előtte volt a kötelező konzultáció, UH, spermavizsgálat. Így összeségében 85 ezer ft.

Hú,leket hogy egy kicsit zavaros. Kérdezz, amit nem értesz!

2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Clamydia szűrésed volt? Az egy olyan fertőzés, ami tünet nélkül meddőséget okoz. Ez nagyon fontos vizsgálat ilyen esetben.
2009. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok.

Most találtam nagyon jó dolgokat az interneten egy Gynevac nevű injekcióról. 5 db., hetente egyet kell beadni és 8-9 ezer ft-ba kerül (mármint az öt együtt ennyi). Tehát az ára sem olyan szörnyű. Szerintem érdemes utána nézni, rengeteg sikertörténetet is írnak. Azt hiszem, mi is kipróbáljuk!!!

Sok szerencsét Nektek a babásodáshoz!

2010. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük! Mi az új virus ellen is felveszük az injekciót ha van! Mert ennyit teszünk a babyért atán meg ne adja a Jóisten elkapjuk...én abba beleháborodok! Már így is úgy érzem hogy néha az idegösszeroppanás szélén állok...!!
2010. jan. 3. 21:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!