Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! Két éve. Két helyen is voltunk orvosnál. Most pedig természetgyógyászhoz járok. Akupunktúrás kezelésre. Hogy lehetne minél előbb babánk?

Figyelt kérdés
valamilyen tea?
2009. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

mi 15 honapig probálkoztunk mire összejött a kisfiam.igaz orvosnál nem voltunk-pont akkor akartunk elmenni mikor teherbe estem.nem tudom hogy probáltad e vagy sem,de mást nem nagyon tudok ajánlani,nekem igy sikerült.szeretkezés után egyből felstocoltam a derekam jo magasra,alápárnáztam.

ez csak egy ötlet,nem tudom hogy probáltad e vagy sem,de ha nem akkor néhány probát megér,én 2* csináltam peteéréskor,és most 32 hetes pocakos vagyok.

remélem mihamarabb összejön Nektek is a baba.

2009. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
Orvosilag minden rendben? (Az ismerősi körben az alábbi miatt nem jött össze a baba:inzulin termelés felborulása (nem cukorbetegség), vagy heparinra volt szükség, de sajnos csak a sokadik doki vette észte a problémát-specifikusan kell vizsgálni, esetleg immunösszeférhetetlenség). Remélem mihamarabb sikerül!
2009. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
azt mondják minden ok. nem találnak semmit, de akkor...köszönöm a válaszokat minden tanácsot elfogadok
2009. júl. 1. 22:51
 4/59 anonim ***** válasza:
hipnoterapia?
2009. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
nem egészen hipnózis. nem altatnak el,de hasonló valami
2009. júl. 1. 23:41
 6/59 anonim ***** válasza:
97%
Talpmasszázs! Maca gyökérből készült kapszula, amit a pasinak is szedni kell! Relaxáció - Jóga. Nekünk bevált, most 5 hós a kislányom, egy évig próbálkoztunk. Persze mindezek mellett dokihoz is jártam.
2009. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
megpróbáljuk beszerezni. köszike
2009. júl. 2. 00:12
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
szia, mi egy missed ab. után 10 hónapig próbálkoztunk sikertelenül, akkor elkezdtem inni a palástfű+cickafark teát és következő hónapban sikerült!! Most 25 hetes a pocakomban a kislányunk
2009. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Mi is két évig próbálkoztunk. Már épp letettünk a dologról, amikor egyszer csak jött a hányinger... Most 11 hetes vagyok. Ha veletek minden rendben, akkor annyit tudtok csinálni, hogy nem koncentráltok rá. Szokjatok le a cigiről, ha ez nálatok fennáll, illetve nagyon fontos a minél kevesebb stressz, az egészségesebb életmód. De most már úgy gondolom, hogy úgyis akkor jön, ha jönnie kell.
2009. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
nem cigizünk. egyszerűen nem tudok nem arra gondolni. mindig eszembe van. meg mindenki gondján,baján idegeskedek. nem kellene de nem tehetek róla,hogy ilyen vagyok
2009. júl. 2. 18:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!