Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! Két éve. Két helyen is voltunk orvosnál. Most pedig természetgyógyászhoz járok. Akupunktúrás kezelésre. Hogy lehetne minél előbb babánk?

Figyelt kérdés
valamilyen tea?
2009. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
mindent megpróbálunk. kérünk még tanácsot.
2009. júl. 3. 01:07
 12/59 A kérdező kommentje:
szeretnénk még több választ. várom még mert többet akarok tudni róla
2009. júl. 5. 13:10
 13/59 A kérdező kommentje:
hol kapható a maca gyökérből készült kapszula? Csak Magyarországon kapható?
2009. júl. 6. 16:59
 14/59 A kérdező kommentje:
együttlét után meddig kell párnával felstócolni a derekam?
2009. júl. 6. 17:23
 15/59 anonim ***** válasza:
Szia! Forever Living Products - nak is van ilyen kapszulája, csak nagyon drága. Mi Pécsett a Herbaházban vettük. Csak így kérd, hogy Maca gyökérből készült kapszula, többféle is van. Mi kb. 3000 Ft-ért vettük, és nagyon kevés ideig elég, úgyhogy jó sok pénz elment rá. 2 hónapig szedtük. A legjobb viszont a talpmasszázs, kombinálva jógával. Mindkettő tökéletesen helyrehozza a hormonrendszert. Nálam ez volt a gond.
2009. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
A gyertyaállásról hallottatok-e már? tanácsolták de fogalmam sincs meddig kellene úgy lennem együttlét után?!
2009. júl. 7. 16:51
 17/59 anonim ***** válasza:

én fél órára stocoltam fel,de egyböl mikor végeztetek akkor ne is kellj ki az ágyból hanem párnák a popo alá.én feltettem a lábam a falra,és amikor elfáradt,akkor meg a nyakam mellé engedtem őket.elég kényelmetlen,de kibirható.mensi vége után 1 héttel már csinálható.én is kb 1 héttel utána csináltam 2szer.valamelyik célba ért,mert gömbölyödök rendesen.33 hetes vagyok.szoritok nektek és remélem mihamarabb nálatok is kopogtat a gólya.ja és ne stresszeljetek rá a dologra,mert minél jobban akarjátok annál jobban nem jön össze.

szoritok nektek.

2009. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
maca gyökér kapható Szerbiában is? ( Vajdaságban?)
2009. júl. 7. 16:57
 19/59 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a részleteket!!!
2009. júl. 7. 17:01
 20/59 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem akár az interneten is rendelhetsz ilyen kapszulát! És egyetértek az előttem szólóval, próbálj meg egy picit relaxálni!!!! Tudom, hogy nagyon nehéz, én is keresztülmentem mindazon, amin most te, sőt vetélésem is volt, úgyhogy a teherbeesés előtti időszakot, és a sok-sok bizonytalanságot senkinek sem kívánom. Próbálj meg erőt venni magadon, ahogyan én tettem. Írd össze azokat a dolgokat, amiket nagyon szeretsz csinálni, és építsd be a napirendedbe. Nálam ez a jóga és a biciklizés volt. Már alig vártam, hogy hazaérjek a munkából és biciklire pattanjak a párommal. Egy szertől, mint pl. a maca gyökérj sose várj csodát, mert a megoldás benned rejlik. Mint korábban írtam, nálunk több dolog kombinációja vált be. Orvos+maca kapszula+jóga+talpmasszázs+ 4 napra elmentünk pihenni. Kb. 3 hónap alatt érett be ez a sok dolog, amit írtam, sőt még a stresszes munkahelyemet is lecseréltem egy másikra, ahol tökéletesen jól éreztem magam. Nem mondom, hogy ez a tökéletes megoldás, hiszen mindenkinél más válik be. Ne haragudj a sok locsifecsiért! Sok szerencsét kívánok nektek!
2009. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!