Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! Két éve. Két helyen is voltunk orvosnál. Most pedig természetgyógyászhoz járok. Akupunktúrás kezelésre. Hogy lehetne minél előbb babánk?

Figyelt kérdés
valamilyen tea?
2009. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
nekem is volt egy vetélésem februárba. köszi mindenkinek a válaszokat,nagyon rendes töletek...
2009. júl. 8. 10:14
 22/59 anonim ***** válasza:
Szia! Azt elfelejtettem írni, hogy a jógát én DVD-n csináltam, szóval még kilépned sem kell otthonról. A második baba előtt még intim tornázni is szeretnék, mert úgy tudom, hogy az is csodálatosan átdolgoztatja az intim szerveket, vérrel telíti a méhet, stb. És lazítani, lazítani, ez csakis elhatározás kérdése, kezdd el már a következő pillanatban! Amíg pedig még nincs baba élvezzétek ki pároddal a kettesben töltött csodálatos perceket, ilyenre a baba születése után úgysem lesz sok időtök.
2009. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
milyen torna volt az DVD-n és hogy birnám megszerezni?
2009. júl. 8. 11:47
 24/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden vizsgálatot elvégeztek? Az alapokat? Sperma, átjárhatósági, hormon és pct-teszt?

2009. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
A pct tesztet nem tudom mi! szégyellem is magam ezért! A hormon vizsgálat milyen? A többit csinálták már!! köszi hogy írtál!!!
2009. júl. 13. 20:28
 26/59 anonim ***** válasza:
Szia! Mi több mint két évig vártuk hogy babánk legyen igaz közben több bajom is előjött, tavaly előtt egy hétig feküdtem kórházban az arcomból műtöttek ki egy cisztát, majd tavaly gerincproblémák miatt jártam természetgyógyászhoz/reflexológushoz, hogy elkerüljem a műtétet /igaz nem sikerült, júniusban 2 sérvtől szabadítottak meg/ közben kivizsgálásokra jártunk baba ügyben, de minden rendben volt velünk. A reflexológushoz továbbra is jártam különféle masszázsokra+talpmasszázsra amit főleg a baba miatt kértem és inkább azokat a pontokat masszírozta, csináltam egy féléves "tisztítókúrát" (az ő javaslatára)egy algakészítményből álló termékcsaládot használtam. A nődokim végül Clostilt írt ki plusz hőmérőztem, a megfelelő időben történt együttlétek után pedig kipárnáztam a derekam plusz a falhoz támasztottam a lábam és úgy voltam kb. 30-45percig, és az első ilyen hónap meghozta a várt pozitív teszt eredményt. Hogy végül is mitől sikerült pont akkor én már nem is tudom...de nagyon remélem hogy nektek is sikerül, mert tudom milyen érzés várni...és várni a picire. 23+4hetes km
2009. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

A hormon csak sima vérvétel 3. és 21. napon.

A pct teszt = post coitalis teszt. Szex után x órával a méhszájról mintát vesznek és "megszámolják" a skacokat. Ezzel tudják kideríteni, hogy nem termelsz-e immunanyagot a párod katonái ellen.

2009. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
nekem nincs olyan " súlyosabb" betegségem!! azt mondta a nődokim ( mikor még hozzá jártam" hogy nemtalál olyasmit ami gátolhatja a teherbeesést!!!
2009. júl. 13. 20:43
 29/59 A kérdező kommentje:
hormonos vérvételen voltam! arra nem emlékszem már hogy hanyadik nap volt!emez amit írtál elég furcsának tatom! pár órával utána? neked volt ilyen vizsgálatod?
2009. júl. 13. 20:49
 30/59 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de azért nem, mert mindenképp inszemináció következett, ami ezt a problémát eleve kiküszöböli!
2009. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!