Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk a párommal!...

Babát szeretnénk a párommal! Két éve. Két helyen is voltunk orvosnál. Most pedig természetgyógyászhoz járok. Akupunktúrás kezelésre. Hogy lehetne minél előbb babánk?

Figyelt kérdés
valamilyen tea?
2009. júl. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Végig olvastam az összes választ és úgy vettem észre, hogy rengeteg dolgoról nem vagy felvilágosítva az orvosodon keresztül, sőt alapvető dolgokról nem beszél neked! Első lépés, nézz másik doki után aki kicsit alaposabb. Mi 7 évig vártuk a csodát, mire az internet alapján rájöttem, hogy mi a bajom. Jódhiányban szenvedtem mivel pajzsmirigy működési problémáim voltak. Egy soma vérvétellel már rég kiderült volna, de mivel a dokim külsőre egészségesnek talált így eszébe sem jutott ennek a lehetősége. Az, hogy a te dokid is így lát téged, még nem biztos, hogy minden rendben van nálad hormonálisan, nincs minden betegségnek súlyos testi tünete. Pótoltam a jódot és orvosi segítség nélkül már a 21. hétben vagyunk! Persze szedek már hormongyógyszert is. Szóval nézesd meg a TSH szinteted vérből!!! Sok sikert neked!

2009. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szeretném röviden elmesélni neked a mi kis törtétenünket,ami hasonló a tiétekhez.Az esküvőnk után,ami 2 éve volt,eldötöttük,hogy jöjjön a bébi.Először csak tettük a dolgunkat,és semmi...hónapról-hónapra semmi!!!Aztán olvasgattam arról,hogy lehet elcsípni a peteérést,hőmérőzés,ovulációs teszt,ovulációs mikroszkóp és még ezek után is semmi....Ekkor már csak azon járt az eszem,hogy miért nem,miért nem.......???Eljutottam egy jósnőhöz,aki azzal kezdte rögtön még le sem ültem,hogy ne bízzunk mindent a természetre,irány az orvos...és lesz gyerekünk,de nekünk az átjárhatósági nem fog segíteni,lombik baba lesz,de csak a 2-ik fog megmaradni!

Na mondanom sem kell,az eghész hétvégét végig bőgtem,ráadásul lagziba kellett mennünk,gondolhatod milyen nagy kedvem volt ezek után,totál kikészültem!És rászántam magam,felhívtam a Kaáli intézetet és ők mondták,hogy milyen vizsgálati eredmények szükségesek ahhoz,hogy időpontot kapjunk!És elindultunk...hormonvizsgálat OK,kiskatonák OK, rákszűrés OK,tenyésztések OK....akkor irány az átjárhatósági vizsgálat....És nem számoltam a peteérést,nem mértem hőt,csak vártam,vártam,hogy végre megjöjjön és kapjak egy végre én is egy időpontot,hogy had mehessek végre,de tudtam,hogy ez sem segít rajtunk,mert hát a jósnő megmondta hogy lombik lesz és mire végigjárjuk az utat odáig,az maga lesz a pokol...de nem baj,mert lesz egy gyerkőcünk és érte mindent kibírunk!!!!!!A ciklusom teljesen felborult,stressz a munkahelyen,a sok gond,mindig történt valami....és hát először csak 35,40,45,50 55 naposak lettek és bosszankodtam,hogy én lehetek csak ilyen szerencsétlen,hogy nem jön meg,pont ilyenkor amikor nagyon boldog lennék,ha végre megjönne (az első 2 hétben csinálnak csak átjárhatóságit)!És eszembe nem jutott az,hogy terhes vagyok....pedig az voltam!!!!!!!:)))))Amint megnyugodtam,hogy lesz gyerekünk,de előtte sajnos végig kell járnunk az utunkat és tudtam,hogy segítenek majd rajtunk és nem gondoltam,görcsöltem rajta,babás lettem...!!!!Csak azért írtam le neked,hogy nehéz nem a babára gondolni,mikor az a legfőbb vágyad!Én sem hittem el,és nem tudtam,hogy nem gondolhatok rá,mikor csak a gyerek járt a fejemben,szinte időzítve voltunk sokszor együtt és nem azért mert éppen akkor kívántuk meg egymást!Az már régen nem az élvezetről szólt!Próbálj meg egy kapaszkodót keresni és hidd el,hamarosan neked is ott lesz a pocakban a kismanó!


22 hetes km

2009. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Szia!Cickafark tea-peteérésig,azután palástfű tea.Nagyon hatásos,nekem bejött,de lehet csak pár hónap múlva.Kezdj el E-vitamint szedni 14 napig,utána 2hét szünet-ez fontos!És igen jódhiányod is lehet..A Jónás módszerre pedig keress rá a neten!!!Kitartás
2009. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
én a mikroszkóppal mézem a peteérésem! köszönöm a válaszokat és aki csak tudja minél részletesebben írja le történetét különösen az orvosi dolgokat!(szavak értelmét is) ,mert tényleg nem vagyok úgy felvilágosítva a dolgokra!!!
2009. júl. 14. 12:46
 45/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled? Sikerült a bébi?

Én csak most találtam rá a kérdésedre.

Mi két év sikertelen próbálkozás után mentünk a pesti Kaáli Intézetbe. Azóta eltelt egy év, és már túl vagyok 5 sikertelen inszemináción. Most készülünk a lombikra.

Nálunk csak annyi a probléma, hogy a bal oldali petevezetőm elzáródott, de mivel a jobb átjárható, ezért ez nem olyan nagy probléma.

Ja, kérdezted, hogy mennyibe kerül az inszemináció. 45 ezer ft-ot kell a Kaáliban fizetni + a gyógyszerek és az injekció (12-15 ezer ft). Tehát összesen 60 ezer ft körül.

Sok sikert a babához, vagyis remélem, már ott mozgolódik a hasadban!!!

2009. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
még nem sikerült!! Operáni fognak a jövő hónapban! Nálam azt mondták a vezetékeknél minden rendben van!!!! Örülök hogy írtál!!!!
2009. dec. 29. 10:53
 47/59 anonim ***** válasza:
Miért fognak operálni? Mi a baj?
2009. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
nemtudják így kívülről és úgy megnéznek majd és amit kell rögtön meg is csinálják!!! ( fél évet acupunkturára jártam!)
2009. dec. 29. 18:30
 49/59 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem segített az akupunktúra. :( Pedig én is jókat hallottam róla.

Biztos, hogy meg akarod műtetni magad? Nem félsz, hogy valamit elrontanak benned? Hány éves vagy? Még biztos fiatal.

Inkább próbálkozzatok meddőségi központtal. Vagy arra nincs elég pénzetek? Inszeminációval vagy lombikkal tuti sikerülne. Pesten vannak olyan meddőségik, ahol a TB támogatja az inszemet, csak a gyógyszereket és az injekciókat kell fizetni.

A cickafark és palástfű teát próbáltad már? A barátcserje kapszuláról és a méhpempőröl is sok jót hallottam már. Vagy lehet, hogy csak E vitamint kellene szedned.

Nem olvastam most vissza az összes kommentet, úgyhogy nem tudom: hormonszintet néztek, életképes spermiumok mennyiségét és mozgását, clamydia szűrésen voltál? UH-gal figyelték a peteérést?

Annyira féltelek, ettől a felesleges vágdosástól!

2009. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
a peteérést ultrával nézték! Férjemnél minden ok! Vajdaságban élünk! Közel a határhoz! Nem hiszem hogy gond volna átmennünk....de nincs ismeretségünk,meg már most ebbe belekezdtünk,úgyanis elkezdtem az operációra beszerezni az eredményeket ami az altatáshoz szükséges!!! - ami még a legfontosabb hogy e téren elég ostoba vagyok! Sok mundent nem értek! Vannak olyan kifejezések is amit pontosan nem értek....stb...( teherbeesés témába!!)
2009. dec. 29. 20:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!