Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira viszket a cicim,...

Annyira viszket a cicim, tegnap óta, hogy majdnem levakarom magamról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy testápolóm ami a pocakra való de ér az valamit erre is?

32 hetes kismama


2008. ápr. 25. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy most fognak megejlenni a csíkok, a feszülés miatt viszket.Persze kenegesd folymatosan, sajnos ez valószínűleg már szakadni fog, de minél többször hidratáld és talán jobb lesz.
2008. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szakadni?????? jajjj, hogy érted ezt? már így is akkorát nőtt, még mindig nő??? Hova már? :)
2008. ápr. 25. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:

kenni, kenni, kenni!!!!A Niveának a sötétkék testápolójával szoktam én is magamat, nekemm az nagyon bevállt, de van a Neutrogena-nak is valami extra szárez bőrre való kencéje is. Nem tudzs mit csinálni, csak kenni állandóan, nehogy berepedjen a bőröd. A növés nagyobb ütemű, mint a bőröd nyúlása, de ez tök normális, nehogy pánikolj, a terhesség velejárója, csak hát kellemetlen tud lenni. nekem pl. alig nőtt a cicim, de a bimbóudvarom nagyon szárad!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helló! Igaz, én csak 14 hetes vagyok, de a cicibimbóm nekem is írtóra viszket! Ha kitaláltál vmi jó megoldást, kérlek írj ide vissza, mert tényleg olyan kellemetlen!
2008. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban segít a krém,kipróbáltam, egy ideig enyhít, aztán kenem újra... ez van :))
2008. ápr. 25. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen krémezd, direkt kismamáknak találták ki a DM-ben kapható saját márkás Babylove MaMa masszázskrémet, ami jojoba és mandula olajat tartalmaz, természetes illóolajakkal segít ezeken a problémákon. Nincs benne mesterséges színezék, tartósító, szintetikus illatanyag, ásványi olaj alapú összetevő. Az első hónaptól kezdve ajánlatos használni hasra, csípőre és mellre is, nekem ez tökéletesen bevált, és megfizethető az ára, 1000 forint körül van.

20 hetes kismami

2008. ápr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!