Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért beszélek magamról 3....

Miért beszélek magamról 3. személyben? Kihathat-e ez az életem hátralevő részére?

Figyelt kérdés

Kamasz lány vagyok, és elég sűrűn beszélek 3. személyben, ami nekem fel sem tűnik, csak az ismerőseimnek érdekes. Tudok fogalmazni, értelmesen is, de amikor élő szóban mégis 3. személyben beszélek. Hozzáteszem, NEM mindig!!

Szóval a kérdésem az lenne, hogy lehet e ez nagy gond? Életem hátra levő részére.


2010. jún. 6. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem még nem ezt majd elhagyod kamasz vagy ez természetes én nem fog kihatni mert el fogod felnőt korodra hagyni
2010. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi mjad kinövöd.

De figyelj oda rá,mert lehet,hogy van akinek zavaró lehet.

Ezt valakitől hallotad?Vagy,hogy szoktál rá?

2010. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem azt mondod magadra, hogy "én", hanem "ő"?
2010. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy szoktam rá, de már régóta így beszélek.

Nem nem, hanem pl. (nem így hívnak)az én helyett Barbi, és akkor Barbi szerint is így van, valahogy így szoktam beszélni.

2010. jún. 7. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes,de szerintem ha 1-2hétig ügyelsz a dologra akkor abba fogod hagyni:)

mondjuk szerintem is elég fura,hogy így beszélsz.

amugy főleg a rosszindulatuak körébe kerüld,mert le skizofréneznek.:S:S

2010. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!