Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vakarjam le ezt a fiút...

Hogy vakarjam le ezt a fiút magamról?

Figyelt kérdés

Nagyon dühös vagy rá. Már egy éve nem hagy békén,

tönkreteszi a kamaszkorom legszebb éveit.

Tavaly júniusban kezdődött, járni akart velem,de visszautasítottam, de csak nem hagyott, mindenképpen járni akart. 4-5 hónap ,múlva felfogta , hogy nem fogok vele járni,de azért reménykedett.Eközben a barátai rám meg rászálltak, hogy így szerelmes pár, meg úgy szerelmes pár.

Azóta is írogat facén.De még ha valami értelmes lenne,dde ennyi

Szia

Szia

Mizu

Semmi

Mondj valami jót

Nem tudok

Mit csin?

Face

Ráadúsul így ír?

Hogy wagy? Sia

Pár napja már annyira megelégeltem, hogy facén letiltottam, 5perc múlva egy "egy ember"nevű felhasználó dühösen ír.:

Nem látom az adatlapodat,letiltottál vagy mi?

A fiú cigány, büdös, ápolatlan, buta, meg miegymás.

Nem tudom , mit csináljak.

Az szerintetek segíteni fog,ha jövőre már külön városban leszünk?

14/L


2011. jún. 11. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy hagyjon békén és ennyi.
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnád,hányszor mondtam neki...
2011. jún. 11. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Na jó, de úgy mondd, hogy vegye is komolyan... Amúgy meg tudom milyen nehéz az ilyen cigányokkal... nagyon tapadnak és nem értenek semmiböl... Egyszerüen ne törödj vele ha nem hallgat rád. Ne válaszolj neki, mintha nem is létezne..
2011. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy annyi idős hogy szólj apukádnak beszéljen vele ha már neked nem sikerült :) hidd el nem cikki és biztos segít !
2011. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jó zenéket linkeltél :)


Kérdező: Hány éves a kis emberi lénynek titulált korcs? Eléggé tré felfogása van. Egyébként meg ne reagálj mikor ír, sőt tiltsd is le. Ha meg megint ír valami más néven akkor mondd meg neki, hogy ne haragudj de azt sem tudom ki vagy.

2011. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

most volt nyolcadikos ,de azért 16 éves...

nembaj, többet nem érdekel, letiltottam, nem írok neki, és mikor újraregisztrált, megírtam neki, hogy idegesítő, hogy mindig beszélgetni akar, de közben nincs témája, meg hogy hagyjon békén örökre

2011. jún. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!