Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van kedvetek nevetni...

Kismamák! Van kedvetek nevetni? Kinek milyen hülyeséget mondtak, vagy szóltak be orvosok, asszisztensek, védőnők, amin ma már csak nevetni tudsz?

Figyelt kérdés

Határérték alatt van az AFP-m ezért a beutaló alapján kértem időpontot genetikai UH-ra és tanácsadásra.

Mire közölte velem a nő, hogy azért lett rossz az eredményem , mert az AFP-t 12. héten kellet volna megcsinálni. Mondom neki: A 16. hetes vérvételt a 12. héten kellett volna? Mire Ő: Igen!

Azóta csak röhögni tudok, hogy milyen hülye emberek vannak egyes kórházakban... :-D :-D :-D



2012. máj. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Nekem a kardiológus mondott számomra vicceset.


24 órás vérnyomásmérőt kaptam, amikor mér, meg kell állni és nyugalomba helyezni a kart.

Vidéken lakom, így fél óra tömegközlekedés és 1 óra buszozás volt, amire hazaértem, illetve másnap beértem a városba.


Mondja, hogy nagyon alacsonyak az értékek, kivéve az ominózus utazások időpontjaiban, amit szépen fel is írtam, hogy ekkor többször rámért, mert ugyugye mozog a jármű, hiába próbálom én nyugiba helyezni a karom.

Erre kérdi a doktornő: Miért Ön vezetett?

Mondom: Nem, de nem kérhettem meg a villamos és buszvezető bácsit, hogy álljunk már meg 3 percre, mert vérnyomásmérésben vagyok...

Kicsit elpirult... :D

2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
57%

Köszönjük, hogy kiemelted! :)


Tegnap idegeskedtem a szülés miatt (16 hetes leszek holnap, szóval odébb van), és panaszkodtam a férjemnek, hogy mennyire fogok izgulni. Erre közli velem, hogy nem baj, majd vesz egy doboz cigit nekem... Én így nézek, mondom ja, a baba meg úgy jön ki, hogy füst jön ki a száján, nem? :D

2012. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 porcukormókus ***** válasza:
100%
Kb. 25hetes terhesen már eléggé látszott a pocakom. Elmentem egy fehérnemű boltba, tangabugyikat szerettem volna venni magamnak, mert csak azt szeretem hordani. A fiatal eladócsajszi alaposan végigmért, majd megkérdezte: "Maga még hordhat olyat??" ...
2012. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik trimszter, doki mondta, hogy pattanjak fel a vizsgálóra megnézi, hogy zárt-e a méhszáj. Én meg valahogy teljesen álmatag és bamba voltam ebben az időben, fel is feküdtem, szétteszem a lábam a ruhámban, mire doki:

-Drága kismama, ha nem veszi le a bugyit, igen zárt méhszájat fogok megállapítani...

:D

2012. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Az én történetem csak annyi hogy amikor megvolt a szülés apukát kérték, hogy akkor vágja el a köldökzsinórt mire ő viszakozott. Én elég fáradt voltam, de mikor meghallottam hogy nem akarja elkértem az ollót és szépen elvágtam a köldökzsinórt. Szívesen készítettem volna egy képet akkor a környezetemben lévőkről. Vicces volt ahogy rám néztek azzal " ez most komoly?" tekintettel. Ezek szerint nem olyan sűrű hogy anyuka vágja el??? Nem mertem megkérdezni meg amúgyis utána a méhlepényt elemezgettük a szülész orvossal! :)( ami természetesen tökéletes állapotban volt :) )
2012. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 rukimeki1 ***** válasza:

12. hét nyakiredő, 16. hét körül AFP. Így emlékszem.

Amúgy a betelefonálós sztorimnál félreértés ne essék, nem kezdtem el vedelni. Rosszúl fogalmaztam. Ez fordult meg a fejembe, hogy most addig kéne piálni a pezsgőt, amíg el nem múlik a görcs? Igazából meglepődtem ezen a tanácson.

2012. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bár nem konkrétan a kérdéshez tartozik, gondoltam megosztom Veletek!

Tegnap voltam genetikán, minden oké és Kislány! :-D :-D :-D

2012. jún. 5. 09:16
 48/50 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Hanyadik héten voltál?

2012. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Pontosan 18+4 hetes voltam tegnap.
2012. jún. 5. 12:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!