Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van kedvetek nevetni...

Kismamák! Van kedvetek nevetni? Kinek milyen hülyeséget mondtak, vagy szóltak be orvosok, asszisztensek, védőnők, amin ma már csak nevetni tudsz?

Figyelt kérdés

Határérték alatt van az AFP-m ezért a beutaló alapján kértem időpontot genetikai UH-ra és tanácsadásra.

Mire közölte velem a nő, hogy azért lett rossz az eredményem , mert az AFP-t 12. héten kellet volna megcsinálni. Mondom neki: A 16. hetes vérvételt a 12. héten kellett volna? Mire Ő: Igen!

Azóta csak röhögni tudok, hogy milyen hülye emberek vannak egyes kórházakban... :-D :-D :-D



2012. máj. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
87%

soproni kórház, szegény nő, bőgve jött ki az uh-ról, ezt mesélte: a doki azt mondta, ciszták vannak a gyereke agyában, és a kérdésre, hogy akkor most mi lesz: mi vagyok én, jós?!

másik csaj védőnője: 4 kilót hízott?? meg fog halni a gyerek a hasában!!

2012. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
56%
2 napig nem ír senki, komolyan kiemelem ezt a kérdést, annyira jó téma! :)
2012. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%
Ez a tartsa vissza ez nagyon jo mondat!!Ezt nálam is előadták!!!Azt mondtam a dokimnak(pali) hogy feküdjön ide azt probálja meg ő kinyomni:)
2012. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
87%

31 hetesen belgyógyászati vizsgálaton voltam. EKG közben rosszul lettem a hanyatt fekvés miatt. (Minden uh-on rosszul vagyok, nem tudok úgy feküdni).

Szólok a dokinak, hogy azonnal elájulok, rosszul vagyok. Szerencsére éppen vége is a vizsgálatnak, felülhettem. Levert a víz, homályos volt minden, vert a szívem ezerrel, zúgott a fejem.

Közben ő folytatja a vizsgálatot a sztetoszkóppal.

Közli, hogy nagyon szapora a szívverésem, ez nem normális, még kismamaként sem.

Utána öltözök, ő még mindig ezen tanakodik, hogy kellene írnia vmi gyógyszert erre!

Mondom neki, hogy most lettem rosszul, majd' elájultam.

De erre ő: A gyógyszer akkor is kellene a szapora szívverésre, de nem mer adni a terhesség miatt. Jöjjek vissza szülés után ez ügyben!....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

2012. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 rukimeki1 ***** válasza:
93%

Szülésnél már tolófájásaim voltak, de a gyerek feje fent. Nem bírtam, csak fekve. Azt mondja a doki szálljak le az ágyról, majd a gravitáció megoldja hogy lejöjjön a feje... Jah mondom a gravitáció mi?!

Nővérek a kházba 39. hétnél jártam görcsölgettem betelefonáltam mi legyen. Igyak pezsgőt, vagy ha van otthon pálinka azt. Majd az feloldja a görcsöt és puhítja a méhet. Jah mondom hogy fogom részegen megszülni...(ezt ők sem gondolták komolyan) Jót röhögtek... mondták annyit azért nem kell. Én meg gondoltam addig igyak míg el nem múlik.

Barátnőmmel estin vizsgáztunk. Megindult neki a szülés. Illetve hát jöttek a görcsei időre. Még lenyomtuk a biosz vizsgát. Este felé mentünk haza már 10 percenként álltunk meg. Jött a görcs megvártuk a végét mentünk tovább. Leszálltunk a buszról alig mentünk pár lépést jön a görcs. Egyik oldalon a férjem támogatta másikon én. Egy néni megállt mellettünk az unokájával, csípőre tett kézzel azt mondja:- hát kismama magának sincs sok hátra.

Ahogy enyhült a görcs a néni úgy távolodott a messzeségbe. Ilyet szól barátnőm: -Most mondtam volna neki azt, hogy magának sincs?! :D Akkorát röhögtem rajta.

2012. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
80%

22:15: Bocsi az offért, de nekem is mondta már egy doki hogy igyak meg egy kis pohár pezsgőt mert iszonyatosan görcsölt a hasam. De nem a baba miatt. Én nem ittam, és magától is elmúlt. :-)


Ehhez a dokihoz tartozik egy vicces sztori: éjszakai ügyeletre mentünk be a fent említett görcsölésem miatt és miután megvizsgált, felvette az adataimat. Amikor a gépbe pötyögött minden egyes kattintásnál kommentálta hogy: "putty, putty, putty" Hát mindenesetre jót nevettem hogy még ilyenkor is tud vidám lenni szerencsétlen amikor éjszaka dolgozik. :-)


11:15ös voltam.

2012. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

"Közkívánatra" kiemeltem! ;-)

Várjuk a sztorikat!

2012. jún. 1. 10:14
 28/50 anonim ***** válasza:
80%

Szülőszobán voltam, mindegyikben szültek. Jajgatások, nyögdécselések. Már én is nagyon kivoltam, mondom a páromnak, úristen ezek szexelnek mellettünk a szobába? Párom elkezdett röhögni, közben jött a szülésznő és meghallotta. Azt mondja, nem kedves, a másikban is szülnek. Jajjj de ciki volt :D


A másik sztori:

8 hetesen voltam először a magándokimnál. Hát izgultam rendesen, új doki, új arc, mindjárt hüvelyi uh. Először leültünk, megbeszéltünk mindent. Azt mondja a doki: kedves kismama, egyéb panasz?

Mondom a terhességgel kapcsolatban? Utána kapcsoltam hogy mekkora baromságot mondtam.

Csak elmosolyodott az orvos és mondta hogy jelen esetben igen, a terhességgel kapcsolatban :D

Végeztünk, hazafelé mondja a párom hogy ezt azért nem kellett volna. Akkor égett a fejem, de most már elmosolyodok rajta :)

2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
10%

CSAK ÚGY MEGSÚGOM A KÉRDÉS KIÍRÓJÁNAK, HOGY AZ AFP-T PONTOSAN A 12. HÉTEN CSINÁLJÁK!!!!!!!!!!!!!!

TEHÁT NEM VICCES!!!

2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
91%

:)

gyerek feje a kijáratnál, kitolás előtt, mondja a férjem,hogy: Van haja!

Én erre: Akkor van feje is!

Micsoda megállapítás volt ez a részemről, röhögött mindenki!

2012. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!