Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van kedvetek nevetni...

Kismamák! Van kedvetek nevetni? Kinek milyen hülyeséget mondtak, vagy szóltak be orvosok, asszisztensek, védőnők, amin ma már csak nevetni tudsz?

Figyelt kérdés

Határérték alatt van az AFP-m ezért a beutaló alapján kértem időpontot genetikai UH-ra és tanácsadásra.

Mire közölte velem a nő, hogy azért lett rossz az eredményem , mert az AFP-t 12. héten kellet volna megcsinálni. Mondom neki: A 16. hetes vérvételt a 12. héten kellett volna? Mire Ő: Igen!

Azóta csak röhögni tudok, hogy milyen hülye emberek vannak egyes kórházakban... :-D :-D :-D



2012. máj. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%

Szüléskor elakadt a fiam a szülőcsatornában, így császár mellett döntöttek. Jöttek sűrűn már a fájások, és mikor gerincbe adták az érzéstelenítőt közölték, hogy meg ne mozduljak. Szóltam, hogy de jön egy fájás. Erre a doki:

"Tartsa vissza!!!"

Hát köszi.... =)

2012. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
80%

De jókat nevettem :))

Tök jó, hogy elindítottad ezt a linket! :)

2012. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
87%

NEm tudok rajta röhögni, de azért leírom. 14. hétben jártam,mikor rosszul lettem, eszméletlenül estem össze. Bementünk az ügyeletre, ott közölte az egyik f@szfej, hogy:" Mégis honnan tudjam, hogy jól van e az a gyerek?! Felvágjam a hasát, és kivegyük megnézni?!" Marasztalt volna a kórházban, de mondtam, hogy köszönöm, hazamegyek...

A másik, mikor elmentem a férjemmel dolgozni. a 6. hónapban voltam, mikor kérdezte valaki, hogy honnan jöttünk. Mondtam neki, hogy kb 200 km-ről. Ő azt mondta, hogy fene bátor vagyok, mert hát mindjárt szülök. Mondom csak pár hónap... :)

Férjemnek beleégett egy szikra a szemébe. Bementünk a megyei kórházba, hogy kiszedjék. Odamentünk az információs pulthoz, ahol kapásból mondja, hogy a 6. emeltre menjünk. Nézek rá értelmesen, hogy honnan a fenéből tudja, hogy a szemészetre mennénk. Észrevette a fickó is, megkérdezte, hogy hát nem szülni jött? Mondom nem, még van egy pár hetem. :)

2012. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
80%

Jujj ez a 14.heti sztorid ez nagyon gáz!

Ezen én sem tudok nevetni!!!

2012. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Igen! Sajnos ilyeneket is hallottam. Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy ilyen "emberek" dolgoznak egy kórházban? Sőt: a szülészeten, nőgyógyászaton! Undorító!

Az egyik ismerősömnek azt mondta a "doki" a 20. héten, hogy: "Hé! Ennek a gyereknek nincs feje!" Gondolhatjátok, hogy ki volt bukva, de utólag már csak nevet rajta, hogy lehet némelyik ilyen gyökér!

2012. máj. 23. 12:35
 16/50 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem a csecsemősök mondták, hogy adjak már végre enni a gyereknek, mert milyen anya az ilyen, aki nem eteti... (Ekkor két napja ordított az éhségtől, úgy, hogy egész nap a mellemen volt...) Ezután jött a szülész, aki megmutatta neki, hogy semennyi (!) tej sincs a mellemben, erre sértődötten azt mondta, hogy ostoba az összes orvos, és kivonult.


(Háttérsztori: másnapra 40 fokos lázam lett, tej csak 10 ml volt a mellemben, de ettől is begyulladt, mert egy anatómiai variáció miatt nincsenek kivezető"nyílásai" a mellemben a tejcsatornáknak. De azért erőltettük, a fertőzésig, a férjem határozott fellépése ellenére /ő ott orvos/...)


Nevetséges volt és rettentő idegesítő.


/AFP nekünk is alacsony volt, a kis hölgy makkegészséges. :)/

2012. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jókat nevetek némelyiken :)


Nekem a tesómnak közölte egy uh alkalmával egy kis fiatal doktor, hogy vízfeje van a gyereknek. Majd ránézett a nővéremre: De látom, anyának is nagy feje van, lehet csak azt örökölte... Tesóm napokig teljesen kivolt, mondanom se kell, se neki, se a babának nincs nagy feje :)

2012. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
80%

13. vagyok.

Hihetetlen, milyen tirpák orvosok-eüi dolgozók vannak!

Eszembe jutott még 2.

-12. heti uh. Nézi a doki a kicsit, mondja, hogy hú, mekkora orra van! Rám néz, mondja, h ogy á, nem anyuka orrát örökölte. Akkor kizárásos elven, apukának van hatalmas orra!!! Mondom neki, hogy nem, apukának is normál méretű az orra... :)

-Császár után 5 órával behozták a kicsit. Lerakják mellém, hogy na akkor szoptassam. És ott hagytak egyedül a babával... Tejem a 0-val egyenlő, pótlást kapott. 3-4 nap múlva jött az egyik csecsemős, hogy: "Na mi van, nem akar szopizni az a HASZONTALAN gyerek?!" Zokogva hívtam fel a férjemet, hogy mit mondott a lányunkra...

2012. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
90%

A szülőszobán a beöntés volt az orvosomnak a poén tárgya.

Mondta a szülésznőnek, hogy még véletlenül se töltsön belém olyan sok vizet, mint a múltkor egy másik kismamának, mert ő is ott ült a wc-n vagy fél órát. Ezután velem közölte, hogy én se tartózkodjak ott olyan sokáig és ne is zuhanyozzak hosszú ideig.

Akkor hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Nem is értem azóta se, hogy miért lett volna baj, ha pl. 5-10 perccel többet zuhanyozok, ha jólesik. De megnyugtattam a dokit, hogy szülni jöttem nem pancsolni.

2012. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyik ismerősöm mondta, hogy ha nem járok terhes tornára és szülés felkészítésre, akkor fizikailag képtelen leszek megszülni a babát! Már akkor is marhaságnak tartottam, mondanom sem kell, hogy sem nekem, sem a kicsinek nem lett semmi baja. Sőt, első szülés volt, és háztól a kitolásig összvissz 2 és fél óra volt az egész!
2012. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!