Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülyeséget írok, de...

Lehet hülyeséget írok, de nagyon zavar. Soha nem tudtam csecsemőkhöz beszélni, csak olyan gyerekekhez, amelyik már tudot beszélni. Hogy fogok majd a sajátomhoz gagyógni? Volt másnak is ilyen gondja?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt tanulni?
2011. febr. 25. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet megtanulni,ez erzesbol jon ami csak akkor jon amikor mar van gyereked.


Soha egy gyerekkel sem gugyogtem,sot nagyobbakal sem tudtam mit kezdeni.Lett egy gyerekem,gugyogni vele sem gugyogtem de tudok vele banni,teljesen mas mikor sajat gyereked van.

2011. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle, mert ugyanígy gondoltam, mint te. Aztán amikor először a kezemben fogtam szülés után a sajátomat... :)

Nem kell gagyogni... de szerintem az első pillanattól eszedbe sem jut majd a félelmed, úgy jönnek a szavak a szádra, mintha mindig is hozzá beszéltél volna.

2011. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg ne tanulj gagyogni!!!

Én csak beszéltem/beszélek mindhárom gyerekemhez. A gagyogástól meg rosszul vagyok... Nem hülyék, csak kisbabák.

2011. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém nem volt egy nevetős baba, aztán anyu rájött, hogy hogyan lehet megkacagtatni. Imádja a hangutánzó szavakat, eltúlzott hangsúlyt. Hangosan kacag rajtuk, pedig anyu csak annyit mond, hogy lááámPA.

Egyébként én is így érzek. Soha nem tudtam velük beszélgetni, inkább csak néztem őket. Vagy játék közben sem tudom, hogy mit kéne nekik mondani. Remélem valóban jön majd ez magától, ha megszületik a babám.

2011. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudok gagyogi.Idegesít is,amikor valaki úgy beszél a babájához,mint valami szellemi fogyatékoshoz (már elnézést)
2011. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig azt olvastam, ha "éneklősebb" hangsúllyal beszélsz hozzá, mint egy felnőtthöz, arra jobban figyel... Na persze ne merüljön ki a közlés fontossága az atyalapatyalában, - ő is ember, csak sokat kell még tanulnia, ezért fontos a jó kommunikáció.


A kérdésre: eleinte furán éreztem magam, mikor beszéltem hozzá, én se nagyon találtam a közös hangot:) De elmúlik, nyugi:))

2011. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!