Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van kedvetek nevetni...

Kismamák! Van kedvetek nevetni? Kinek milyen hülyeséget mondtak, vagy szóltak be orvosok, asszisztensek, védőnők, amin ma már csak nevetni tudsz?

Figyelt kérdés

Határérték alatt van az AFP-m ezért a beutaló alapján kértem időpontot genetikai UH-ra és tanácsadásra.

Mire közölte velem a nő, hogy azért lett rossz az eredményem , mert az AFP-t 12. héten kellet volna megcsinálni. Mondom neki: A 16. hetes vérvételt a 12. héten kellett volna? Mire Ő: Igen!

Azóta csak röhögni tudok, hogy milyen hülye emberek vannak egyes kórházakban... :-D :-D :-D



2012. máj. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Bementünk szülni a szülőszobára, becsengettünk, szép nagy kócos fejjel kinyitotta a szülésznő az ajtót és kb. fél óra múlva közölte velem, hogy beszélgessem meg magammal, hogy ezek nem szülési fájdalmak, neki ne magyarázzam meg, hogy ezek azok ! Na akkor felkaptam a vizet rajta rendesen, azóta se feledem az arcát, ma már csak röhögni tudok rajta, hogy mekkora tirpák emberek vannak még a szülőszobán is !
2012. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%
Én nemrég voltam a háziorvosomnál és egy iszonyat buta, kötözködős asszisztense van... Beteg voltam nemrég, nagymamám intézte el a táppénzemet nála (az ő orvosa is) és nemrégen felhívott az asszisztens hogy mégis mit képzelek, meddig akarok még táppénzen lenni. Rá 3-4 napra bementem és közölte velem hogy "Eddig fájt a torkom és most hirtelen terhes lettem?!" (27 hetes voltam) Amikor elmeséltem itthon nagyot nevetett mindenki. :-)
2012. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

De rendi! :-S

Ilyet én is tudok: Unokatesóm harmadik gyereknél bement 5-kor... Azt mondták Neki: Kismama! Ezek nem fájások!

20 perc alatt kihisztizte, hogy nézzék meg: 3/4 6-ra megvolt a Baba! :-D

Na! Akkor ezek csak fájások voltak! ;-)

2012. máj. 23. 11:18
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egészségügyis mondta, de attól még nevetséges: terhesruha bolt, eladó: "Nem szabad terhesen körmöt lakkozni, mert a körmön keresztül felszívódik a véráramba és árt a babának". Másik, ugyanez a nő, amikor látta, hogy a kutyámat simogatom: "Nem szabad kutyát tartani terhesen, mert koszos és árt a babának". ÉN így nézek, gondoltam magamba, hogy a kutyám többször füdik, mint te... (hozzáteszem, Ázsiában élek, szóval mérvadó, amit gondoltam... :)). Múlt héten ugyanez az eladó, látta, hogy fagyit eszem, ki lehet találni, hogy mit mondott. :) ELőször csak idegesített, most már csak nevetni tudok rajta. :)

Ja, a legjobb, nagyban ajánlotta azokat a terhesruhákat, amik védenek az elektroszmogtól. Kérdeztük, hogy hogyan működik, aszongya számítógépezéshet kell felvenni és olyan, mint a röngtennél az ólomkabát... Mondom oké, tartsd meg! :)

2012. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

az elektroszmogos sztorin jót röhögtem :DDD

Nekem olyan volt (Angliában élek), hogy 23 hetes voltam, amikor menstruációs görcseim voltak, meg , felhívtam a kórházat, hogy bemenjünk e vagy még várjunk, félek, hogy esetleg kinyílik a méhszájam, mire az volt a válasz, hogy ennyi idősen még nincsen méhszáj!!! :DD Ezt anno valamilyen kérdés formájában meg is írtam itt oldalon, akik olvasták lehet emlékeznek rá:)

2012. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
később írok (még melózom és itt somfordál körülöttem a főnök...) csak meg szeretném jelölni a kérdést...
2012. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Nincs méhszáj :DDDDDD Ez jó!!

A hirtelen terhes letten is jót nevettem :DD

2012. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Cukros voltam és már a 41. hétben jártam, amikor megbeszéltük az orvosommal, hogy másnap vetessem fel magam a szülészetre, akkor kapok ballont, és ha attól nem indul be, akkor következő nap beindítják. Ez be is volt írva a kiskönyvembe.

Másnap a megbeszélt időben jelentkeztem az osztályon, egy nagyon kedves szülésznő fogadott, felvette az adataimat, majd megvizsgált. Mikor a hasamat tapogatta azt mondta:

- Kicsi is, puha is, biztos szülni jött??? :)

Elkerekedett szemekkel néztem rá, hogy mit gondolhat, hogy a szülést valami vizsgálattal keverem össze? :) Különben tény, hogy nagyon kicsi volt a hasam :)

2012. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 22. héten mondták UH-n,hogy talán kislány,de lehet,hogy fiú. :D
2012. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez jó!

Kb. olyan, mint a viccben!

Szülésznő: Kismama! Mégsem kisfiú lett!

Kismama: Hát akkor mi?

:-D :-D :-D

2012. máj. 23. 12:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!