Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van kedvetek nevetni...

Kismamák! Van kedvetek nevetni? Kinek milyen hülyeséget mondtak, vagy szóltak be orvosok, asszisztensek, védőnők, amin ma már csak nevetni tudsz?

Figyelt kérdés

Határérték alatt van az AFP-m ezért a beutaló alapján kértem időpontot genetikai UH-ra és tanácsadásra.

Mire közölte velem a nő, hogy azért lett rossz az eredményem , mert az AFP-t 12. héten kellet volna megcsinálni. Mondom neki: A 16. hetes vérvételt a 12. héten kellett volna? Mire Ő: Igen!

Azóta csak röhögni tudok, hogy milyen hülye emberek vannak egyes kórházakban... :-D :-D :-D



2012. máj. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
80%
ezeken jót nevettem:)
2012. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
80%
Ez a van ''feje is'' nagyon jó!Jót nevettem!
2012. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi.Az AFP-t a 16.héten csinálják!!!!
2012. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
66%
AFP 16. hét!!!!!!!!!!
2012. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
80%

Nekem két sztorim van, az egyik vicces, a másik nem annyira, sőőt...

2 perces fájásaim voltak, doki vizsgál, és mondja:

- ááá, ezek még nem szülési fájdalmak, ebből nem lesz ma baba.

Erre én:

- Ne keserítsen már el, reggel hattól 5 percesek a fájások, dél óta 2 percesek, csak meglesz még ma. (ez du. 3-kor volt)

- Ne hisztizzen már kismama, tudom én, hogy mikor lesz szülés itt, ezek nem fájdalmak, mi lesz ha tényleg szülünk.

- Miért talán szült már, hogy tudja mennyire fáj?

- Igen, képzelje naponta többet is. (férfi doki ráadásul)

Aztán amikor rájött, hogy mit kérdeztem pontosan, egymásra néztünk, és mindketten nevettünk egy jót.

Egyébként még aznap megszületett a kisfiam.


A nem vicces sztori:

Másodikkal vagyok terhes, és 8. héten görcs, meg erős barnás folyás. Bemegyünk az ügyeletre, elmondom, hogy mi a panasz. Mondja a nővér, hogy felhívja a dokit, hogy jöjjön le. Beszélnek, beszélnek, egyszer csak odafordul hozzám:

- Hány hetes is VOLT a magzat?

Hát köpni-nyelni nem tudtam, hogy mondhat ilyet. Egyébként semmi baj nem lett szerencsére. :)

2012. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
80%

UH a 36. héten.

Második gyerek, de a hasam azért nem óriási.

Doki végzi a súlybecslést. 3800g. Csóválja a fejét. Megméri még egyszer, megint annyi. "Nem értem, hogy fér el itt egy ekkora gyerek!"


Harmadik baba, UH a 41. héten. (Nem akar kijönni)

Két órára kaptam időpontot, ebéd után mentem.

Szonográfus húzogatja a gépet, a bal bordám fölött jár. Azt mondja, mi ez itt? Mert egy puha részt tapint, ami egyértelműen nem a méhem már. Mondom, a gyomrom. Az nem lehet. Hogy kerül az ide? Emiatt nem tudom lemérni a combcsontot (az kell a súlybecsléshez), teljesen beárnyékol mindent. Közben olyan erősen nyomkodja, hogy lásson valamit, hogy azt hittem, visszajön az ebéd. Közben mondom neki, hogy bírjam, hát, nincs túl sok hely odabent. Erre ő: dehogynem, itt még sok hely van, és még jobban benyomkodta, mire nagy nehezen lemérte a combcsontot... Most már vicces, de akkor....


Ugyanez a baba, végre megszületett.

Vizitelő nőgyógyász jön (poénkodós kedvében), kezemben a baba, nézi. Hú, hát ez legalább 58 centi! Mondom, hogy eltalálta, pont annyi. És maga szülte? Természetes úton? Mondom igen (amúgy 4 kiló feletti, én meg kicsi, vékony). Hogy csinálta?

2012. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

nyugodjatok meg az Afp a 16 dik héten készül

múlt héten voltam akkor voltam 16 hetes..

a 12 dik héten is vesznek le vért de az nem ehhez a vizsgálathoz kell..

2012. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
55%
elso (huvelyi) ultrahangok egyiken ulunk a privat nodokinal, mondja, hogy "jojjon Anyuka, megvizsgaljuk alulrol" o mar elindult a fal mogotti vizsgaloba, mire kozlom a ferjemmel, szinte suttogva, hogy nem szeretnem ha a huvelyi uh-n ottlennel, nekem kellemetlen volna...Mire a doki: "miert, nem latta meg? Azthittem o csinalta!" azthittem nem jol hallok, ugy felhaborodtam, hogy dokit is valtottam. Mostmar csak rohogok rajta:)
2012. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
80%

Megindult a szülés, bementünk a szülészetre hajnal 4-kor, 5 perces fájásokkal. Becsengetünk, 2 perc múlva nyílik az ajtó, ott áll a szülésznő és ezt kérdezi: "Maguk minek jöttek ide?" Mire a férjem: "2 kiló paradicsomért. Mi másért jöttünk volna hajnal 4-kor a szülészetre?!" "Pont most tudtak jönni, mikor olyan jót aludtam?" Hát, kedves fogadtatás volt...

Második baba: iszonyú nagy téraránytalanság volt, megbeszéltük, hogy császár lesz, mert nem fér át a gyerek a keskeny medencémen. Érzéstelenítettek, vágtak, aztán húzás, cibálás, és semmi. Már aggódtam, hogy ennyi idő alatt ki kellett volna szedni a babát, mikor hallom, hogy azt mondja a doki: "nem bírom kiszedni". Bepánikoltam, ijedtemben azt mondtam neki: "tudja mit, doktor úr, akkor inkább hagyja bent". Végül csak kiszedték...

2012. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

13 : 29 -esnek

szerintem nagyon jó poén volt a dokitól

miért nem ő csinálta?? :)))

2012. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!