Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák tudnátok segíteni?

Anita8401 kérdése:

Ikres kismamák tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy az egyik petezsákom kisebb mint a másik? Ez baj? Mid kettőnek nagyon erős és jó szívhangja van de még csak 9 hetes várandós vagyok és félek,hogy a kicsi felszívódik a 12. hétre!Az orvosom szerint kicsi rá az esély de megtörténhet!Nagyon félek,hogy 3 hét múlva már csak egy baba lesz az UH-n! Nem az első várandósságom és már a pocakom is kissé gömbölyödik biztassatok egy kicsit,hogy mind a kettő rendben lesz!
2012. máj. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik nálam annyira kicsi volt, hogy azt mondta a doki, hogy nem lesz abból semmi. Rá két hétre ott is volt szívdobogás. Most 1,5 évesek.

Az emberek sem egyformák, miért lenne a petezsák egyforma? Emiatt ne izgulj.

2012. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs miért izgulnod, még nagyon az elején jársz, normális, hogy nem egyszerre nőnek. Az is lehet, hogy az egyik petesejt később termékenyült meg, és ezért kisebb valamivel.

Én a 18. heti genetikai ultrahangig izgultam, hogy esetleg valami baj lesz valamelyik babával (valamelyik nem fejlődik tovább vagy ilyesmi), de szerencsére nem volt semmi probléma velük, és utána már teljesen meg is nyugodtam.

2012. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kétpetéjűek, nem? De még egypetéjűeknél is előfordulhat méretbeli különbség.

Hallgass a dokidra, ő nyilván nem először látna felszívódó ikreket, s most ugye nem ezt mondta. Nekem sokáig semmi sem látszódott a B babából, most meg itt rosszalkodik tesóval együtt.

2012. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a kedves szavakat kissè megnyugodtam mivel még nem volt iker terhességem így azt hittem,hogy a pocakban egyforma a méreteik független attòl,hogy két petélyűek vagy egy petélyűek!Hiába mèg kezdò vagyok az ikres dolgokban de gondolom majd belejővök :-))
2012. máj. 10. 05:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni,hogy kétpetéjű ikreim lesznek :))
2012. máj. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!