Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél mikor éreztét...

Ikerterhességnél mikor éreztétek először, hogy mozognak a babák? Milyen érzés? Igaz, hogy az ikres kismamák előbb érzik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Én olyan 11-12 hetesen már éreztem azt a gyomorbugyborékolás szerű valamit.

Azt viszont nem tudom, hogy ikres előbb érzi-e.

2012. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 hetesen éreztem először. Első terhesség volt.

A második terhességemnél csak 1 baba volt, őt 19 hetesen éreztem. Tehát a kérdésedre a válasz, igen az ikreket hamarabb érezni. Legalábbis az én esetemben így volt.

2012. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a 22. héten éreztem őket.
2012. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :) Én most vagyok 12hetes és szerintem őket érzem, mert soha nem éreztem még hasonlót, ilyen izomrángás féle, egészen alul, köldök alatt jóval. a férjem is érezte ha oda rakta a kezét. De nem minden napos ez a dolog csak pár napja van ez, néha egészen kicsit érzem, néha pedig elég erőteljesen, de szinte mindig ugyan ott. Akkor ezt most kell jelezni szerintetek a védőnőnek és az orvosnak? Vagy majd csak azt kell mikor erősen rúgnak?
2012. máj. 8. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
A második válaszadótól kérdezném: Te hány hétre szülted az ikreket?
2012. máj. 8. 13:16
 6/7 Ikermami20 válasza:
Nekem 37.hét plussz 2napra indultak el a Kisfiaim :)
2012. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap óta én is tudom h kisfiúk lesznek, 15 hetesek most. :) és miért kellett megindítani olyan korán? Fogadott orvosod volt? természetes vagy császár? (bocsi a sok kérdésért, de annyira új nekem még minden. :) )
2012. máj. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!