Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor először...

Milyen érzés mikor először mozdult meg a baba a pocakodba? Hanyadik hétten volt? És milyen időben mozog utána?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy értve milyen időben mozog? Az első babám a 15-16. héten kezdtem érezni, most van a második a pocakomban, őt már a 12. héten már éreztem. Nehéz leírni, hogy milyen. :) Mintha buborékok szállnának a pocidban, vagy pillangók verdesnének a szárnyaikkal. Egy egészen gyenge, apró rebegés, amit a méhednél, a szeméremcsont feletti területen lehet érezni. Kezdetben nem is biztos, hogy egyértelmű lesz a számodra, de amit esetleg annak vélsz, idővel úgyis egyre erősödni fog és akkor fogod igazán elhinni. :)
2012. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16. héten, olyan kis rándulás-féle volt. Onnantól rendszeresen éreztem, bár 1-2 alkalommal volt, hogy 1 napig is alig. A 20. héttől viszont abszolút rendszereződött, 3-4 óránként jelentkezett, 24. héttől még többször, innentől kívülről is látszott a mozgása. Most meg már van, hogy egész nap meg sem áll... :)))


38 hetes km

2012. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 18. héten.

Most első baba.

33+4 hkm

2012. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 18. héten kezdődött. Nekem elsőre olyan volt, mintha belülről kapargatná. :) Most meg már 22 hetesen rendes rúgások vannak, már a férjem is érzi, ha a kezét ráteszi a pocakomra. Már kezd egész rendszeres lenni, bár most a melegben kicsit lustább, kevesebbet mozog.
2012. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15.héttől érzem,de nem sűrűn még.Rángatózáshoz hasonlít,meg csikizéshez.15.héten éreztem akár óránként is 2-3x.17.héten nem is éreztem szinte.Ez a 18.hét,most tüsszentettem egyet és mocorgott is rá,de most legalul.Sokszor a köldök alatt balra érzem.Mosogatás hangját nem szereti,mert arra eléggé rugdos,és a hirtelen zajt se kedveli.Vagy legalábbis ezekre mozog.18hkm
2012. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 18.héten éreztem először megmozdulni, első baba. Tényleg olyan, mintha buborékok szállnának az alhasamban. Utána egyre erősödött és gyakoribbá váltak, azóta hatalmasakat tud rúgni, meg nagyokat mocorogni, minden órában érzem mozogni elég látványosan :)

28 hkm

2012. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!