Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Kinek volt...

Ikres kismamák! Kinek volt vérzése vagy barnázása a terhesség elején? és mi lett belőle?

Figyelt kérdés
3 napja barnázok, az első nap erősebb vérzés volt, mintha kezdene szűnni. a doki azt mondta nem tud mit tenni, menjek vissza uh-ra egy hét múlva
2011. jún. 12. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lombikos ikerterhes voltam,már a ciklus 24 napján tudtam,hogy megtörtént a beágyazódás és ekkortól már véreztem,ez így ment a terhesség 10.hetéig.Amikor a 4. hetet és a 8. hetet betöltöttem erősebben véreztem pár napig,közben pedig alig.


Végül sajnos a 21. héten kinyílt a méhszájam,de az nem volt összefüggésben az előző vérezgetéssel,hanem nagyon rosszak a szöveteim.


Drukkolok Nektek,bízz a kicsikéidben,pihenj sokat!

2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak voltál?

kedves első elment a baba(ák) ?

2011. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 6. héten barnáztam, a 9. héten elhalt az egyik baba, a másikkal semmi gond.

20 km

2011. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!