Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Hogyan viselté...

Ikres kismamák! Hogyan viseltétek, amikor valaki sajnál amiatt, hogy ikreket vársz? Én nehezen viselem, alig bírom beszólás nélkül.

Figyelt kérdés
Ráadásul nekem van egy 3,5éves fiam is, aki tök aranyos, és a pocakomban is két kisfiú van. Na ettől aztán teljesen kiakadnak az emberek,hogy 3 fiú??????ÉN mindig mondom,hogy nekem az naggyal semmi gondom, mert tök aranyos, bújós, meg szófogadó.De engem már előre sajnálnak, ráadásul soha nem ikresek sajnálnak. Ti hogyan reagáltok erre?
2011. ápr. 8. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem 2 lányom van most 17 hetes vagyok és mindenki ki van hogy nehogy lány legyen.hiába mondom hogy engem nem kell sajnálni azt tartsák meg másnak.Én büszke lennék ha ikreket várnék és nem sajnállak hiszen csodás dolog:D
2011. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van(nem ikrek),gyúrunk a 3. babára(és nagyon örülnénk egy kislánynak-is-)...az is esélyes,hogy fiú lesz(csak fiúk vannak mindkettőnk családjában)és az is,hogy ikrek sikerülnek(a korom-38 éves vagyok-a többedik szülés,illetve az apai ágon levő 5!!!! ikerpár miatt).A lényeg,hogy minket eddig még soha senki nem sajnált a 2 fiú miatt,de a 3. babát is fiúnak "képzelik".Ne törődj velük,én GRATULÁLOK,és nagyon irigyellek-persze a szó jó értelmében-az ikrek miatt.
2011. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A nővérem ikrekkel terhes, és az egyik babája szívfejlődési rendellenességel fog születni. Ha megszületik, kb egy hétig fog élni. Mikor rákérdeznek a terhességére, csak sírni tud... :(( Mekkora őrültség sajnálkozni az ikrek miatt. Miért is?
2011. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon örülnék illetve örültem volna , ha ikreim születtek volna. Én nem sajnálom aki ikreket vár ,sőt irigykedem is . Biztosan azért sajnálnak az emberek miatta , mert egy gyerek nevelését is nehéz feladatnak tartják , legalábbis saját maguk számára.

Ne törödj velük , nyugodtam szóljál be , tegyél te is megjegyzéseket. Örülj , hogy ilyen ajándékot kaptál az élettől! Sok boldogságot!

2011. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15.47-es válaszolónak:gondolom Te írtál korábban ki egy kérdést...ezek szerint semmit nem változott a helyzet.Mikor születnek a babák?Én úgy gondolom,reménykedni kell a végsőkig!2 gyerekes anyuka
2011. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Úgy látszik mindenhol ilyenek az emberek.Mikor én terhes lettem az ikrekkel, ugyanezeket kaptam. Nekem is volt egy lányom már, csak nekem 14 hós volt mikor kiderült hogy ikertesói lesznek. Hát ilyeneket mondtak : "Szegények", "UGy kell nektek! (ez poén akart lenni, azt hiszem)" Úr Isten", " Nem baj". De hogy valaki azt mondta volna, "Jaj de jó", hát nem sokszor fordult elő. Azóta már 8 hósak a fiúk, de most is kapunk ilyen beszólásokat, ha meglátnak minket. Már nem zavar, nagyon büszke vagyok rájuk, de az elején holtra idegesített. Főleg a "nem baj". Már miért lenne baj?

Imádnivalóak! Ne törődj másokkal! Csak irigyek! :-)


Nagyon sajnálom a beteg ikres kismamát! :-( De a remény hal meg utoljára! Imádkozom értük!

2011. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 7 hetesek az ikerfiaim,de a tapasztalatom inkább az,hogy irigykednek.Persze jóindulatúan:) De én mindig azt mondom,hogy nem tudom milyen 1 babával,szóval nekem ez a természetes.És könnyen veszem az akadályokat. Erre eáltalában mki azt mondja,hogy le a kalappal.

Sztem ne foglalkozz nagyon velük,az viszont igaz,h nekünk ikreseknek mindig nagyobb figyelem jut.

És bár még ilyen picik a babáim,már most tudom,hogy mi is szeretnénk mégegyet!

2011. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sajnálom a beteg kisbabát. Hogy derült ki? Már uh-on látják hogy baj van a szivével?Nem értem....

Amúgy én is ilyen lesajnáló megjegyzéseket kapok.

Idáig ez tetszett nagyon: "jól meggondoltad? én biztos elvetetém". Teljesen kiborultam emiatt a mondat miatt.

2011. ápr. 8. 16:32
 9/16 anonim ***** válasza:
sziasztok,16 hetes ikerterhes vagyok,én elengedem a fülem mellett a sajnálkozos mondatokat,meg se hallgatom már öket,a beteg ikres kismamával kapcsolatba,mikor derult ki?ha gondolod irj privibe..sajnálom,
2011. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most ez komoly,hogy lesajnálják az ikres kismamákat??? :O

Én is inkább irigykedem :)

2011. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!