Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Hogyan viselté...

Ikres kismamák! Hogyan viseltétek, amikor valaki sajnál amiatt, hogy ikreket vársz? Én nehezen viselem, alig bírom beszólás nélkül.

Figyelt kérdés
Ráadásul nekem van egy 3,5éves fiam is, aki tök aranyos, és a pocakomban is két kisfiú van. Na ettől aztán teljesen kiakadnak az emberek,hogy 3 fiú??????ÉN mindig mondom,hogy nekem az naggyal semmi gondom, mert tök aranyos, bújós, meg szófogadó.De engem már előre sajnálnak, ráadásul soha nem ikresek sajnálnak. Ti hogyan reagáltok erre?
2011. ápr. 8. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ikresnek még egyszerűbb is valahol, mint a kis korkülönbséggel született gyerekeseknek. 2 pici gyerek más igényekkel. Itt meg 2 pici gyerek egyforma igényekkel. :)

Szerintem tök jó!!!

2011. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy nekem 4 viszonylag kicsi gyerekem van (6 évtől 10 hónaposig), és most az ötödikkel vagyok 11 hetes. Engem is nagyon sokan lesajnálnak, és szörnyülködnek rajtunk, pedig a férjemmel együtt nagyon élvezzük! (Amúgy nekem is 3 fiú a 4-ből.) Ráadásul még csak a négyről tudnak, az ötödik még csak mostanában válik publikussá. Fel vagyunk készülve a reakciókra... :-)

Szerintem ezekkel nem szabad foglalkozni, a beszólások nagy része valóban irígységből fakad!

Sok boldogságot Nektek!!!

2011. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm Lányok! Igen, nekünk (testvéreméknek) lesz az egyik ikerbaba beteg. A 18. héten voltak magzati szív-ultrahangon, és ott derült égből a villámcsapás volt, hogy az egyik baba sajnos menthetetlen. Bele vagyunk betegedve teljesen. Június közepe táján fognak születni. Köszönöm mindenkinek!


És aki meg lesajnál az ikresség miatt, arra csak azt tudom mondani, hogy biztosan irigy.!!! Rájuk sem kell hederíteni! Amúgy anno én is szerettem volna ikreket... egy szüléssel mindjárt 2 baba! Álmaim netovábbja lett volna! Úgyhogy én irigykedem!!! :)

2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nagyon sajnálom a picikét, remélem,hogy a másikkal minden rendben lesz.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, örülök,hogy ti így látjátok, nem értem a sok buta embert, hogy egy éppen terhes nőnek kívánnak részvétet...

2011. ápr. 10. 08:38
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kérdező, aranyos vagy! :) Mondjuk szerencsére én még nem találkoztam olyan emberrel, aki sajnálkozik egy ikerterhességen, de elképesztő mértékű sötétség lehet a fejében az illetőnek. Vagy tényleg irígy, erről lehet szó. :)


Jó babavárást, könnyű szülést és jó babázást Nektek!!!

2011. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Anita8401 ***** válasza:
Szia én is ikreket várok és már nekünk is van két gyönyörű fiam nem értem mièrt kell valakit sajnálni amiatt,hogy ikreket vár mi nagyon büszkék vagyunk rà :-)) és nem is sajnál miatta senki hál istennek szerintem ne foglalkozz másokkal csak irigyek arra aki ilyen szerencsés, hogy egyszerre két babát kapott a sorstól :-))) légy rá büszke ès boldog baba várást neked
2012. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!