Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rh negativos kismamak masodik...

Rh negativos kismamak masodik tehesseget hogy viseltetek?

Figyelt kérdés
En az elsot 12 hetesen elveszitettem sajnos, most a masodikkal vagyok a 6+6 heten es nincsen semmi tunetem, ami elegge aggaszt. Holnap megyek uh-re Remelem lesz szivhang, meg baba is. Szoritsatok..
2009. aug. 4. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az első terhességemet 14 hetesen megszakították utána 8 hetesen elvetéltem 2 hónap múlva újra terhes lettem már 4 hónapos a kislányom ő rh+ lett.Minden terhességem után megkaptam a szurikat, szülésig rendszeresen jártam ellenanyag szűrésre, semmi gond nem volt. Érzékenyek lettek a melleim és intenzíven jártam pisilni, ennyi volt az össz tünetem végig.

Ne aggódj biztos minden rendbe lesz!!!

Holnap uh után dobj egy öröm üzit a méretekről!!

2009. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A nagylányom 8 éves, félidőig fogytam, rengeteget hánytam, nem kaptam szurit, mert ő is rh-. Most csak 1 hónapig hánytam viszont minden más tünetem erősebb volt, mellfájás, hányinger, fáradtság. Még nem termelek ellenanyagot, (ja most a 2.ik férjemtől vagyok babás) majd meglátjuk. Típus kérdése, nagyon sok rh- anyukának tök normális a terhessége, fiú magzatoknál viszont bizonyított, hogy az ellenanyag több károsodást okoz. Nagyon sajnálom hogy egy babát elveszítettél, de emiatt ne aggódj, nem biztos hogy emiatt. Ma már ez nem olyan súlyos dolog élvezd csak a babvárást, egyébként a - vérfaktor szinte mindig dominánsabb így jó az esély hogy a baba is az lesz.
2009. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a válaszokat, remélem nálam is minden ok lesz. majd megirom mit mutatott az uh.
2009. aug. 4. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:
ma voltam uh, és hál' Istennek ott van az én pindurkám. 10,7mm . Nagyon boldog vagyok...
2009. aug. 5. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

17 55 ös vagyok, örülök, hogy minden rendben, ne aggódj , ez a legfontosabb! Szorítok hogy végig simán menjen minden!

Boldog, gondtalan babavárást!

17 h km

2009. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!