Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyerekes anyukák akinek...

Többgyerekes anyukák akinek még kicsi volt a nagy is. Hogy viseltétek az utolsó hónapot?

Figyelt kérdés

Én teljesen idegroncs vagyok...türelmem nulla.....és kiszöknék a világból :(( Pedig előtte türelmes voltam!Most már mire feljövünk a játszóterezésből az agyvérzés kerülget a hisztiktől és sorolhatnám....más is idegbeteg lett ? Ugye elmúlik hamarosan ?


Sajna nincs túl sok segítségem és fáradt vagyok...és hatalmas :SSS


2011. máj. 20. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jártam terhesjógára, az szuper volt. Szerencsére volt segítségem bőven (anyós, párom).
2011. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
időm nincs eljárni tornára, gyerekre nem tud vigyázni senki ......komolyan néha már totál kész vagyok:S
2011. máj. 20. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. AZ első terhességemet végig dolgoztam, szuper volt. 14 hós volt a lányom mikor megtudtuk (terveztük) hogy lesz tesó, vagyis kettő. Hát betojtam, mindenki rémisztgetett, meg ugye eleve veszélyeztetett is voltam. Ne emeljek, stb. Előbb fognak megszületni....

Hát csináltam mindent ahogy bírtam, de nem volt egyszerű a vége, mert már olyan mozgáskorlátozottnak éreztem magam, hogy attól voltam ideges, pedig egy hónappal előbb lettek a fiúk.

Mekkora a nagy? Mennyi idős terhes vagy?

Nekem 21 hó van a gyerekek között, a lányom nagyon jó kislány volt, már kicsit hisztisebb azóta, de meg lehet érteni. Nem könnyű osztozni, és együtt élni 2 9 hós kisfiúval. :-) Még nekem sem néha. Azért nem sírom vissza a második pocakosságomat, pláne az utolsó két hónapot. Nem vagy idegbeteg, és elmúlik, ha előbb nem amint megszülsz tuti. :-)

Aztán folyt köv.

2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont két év van a gyerekeim között. Annyira nincs segítségem, hogy a párom még a szülés kiírt időpontja előtti héten is elutazott egy konferenciára. Az utólsó pillanatig mindent megoldottam egyedül. Akkora pocakom volt, hogy ha felemeltem a lányomat, úgy tudott ráülni, mint egy asztalra. :-)
2011. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
35 hetes vagyok és 16 hós a kislányom aki nem könnyű eset...eddig volt türelmem hozzá de most egyszerűen felrobbanok a dühtől mikor pl a hajába keni a vajkrémet meg a paradicsomlevet, mikor kimászik az ágyából ahelyett hogy aludni, vagy mikor felmosás közben összejárkál mindent,.......már csak azt szeretném hogy megszüljek...akkor is nehéz lesz de fizikálisan nem egy óriás bálna leszek....nekem is olyan hasam van hogy 2 sarokkal előrébb jár
2011. máj. 20. 15:29
 6/7 A kérdező kommentje:
igen engem is rettentően frusztrál hogy ilyen mozgáskorlátozott vagyok,,,,közben lenyomunk két játszóterezést naponta és estére olyan vagyok mint akit megkínoztak :SS
2011. máj. 20. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak vígaszt tudok írni. Van egy két éves kisfiam, és 8+3 napos terhes vagyok. Két hete nulla türelmem van, folyamatosan rosszul vagyok, és minden idegesít. A férjem, a fiam. Szörnyű perszóna lettem... Amikor este elcsendesedik minden, akkor meg gyötör a lelkiismeret, utálom magam, amiért könnyen felhúzom magam, és kiabálok. Pedig akartuk ezt a babát is...
2011. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!