Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik nem terveztétek...

Kismamák akik nem terveztétek a babát, hogy viseltétek/viselitek?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, nem tervezett babával,Pharmatex bébi lesz.

De nagyon nehéz beletörődnöm:(((

Már van 1fiú 1 lány,nem akartam többet:(

Apa persze rém boldog:)


2010. ápr. 19. 08:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amikor itt olvasom, hogy ki nem várja x napra, mindig eszembe van,hogy én vártam,hiszen nem számítottam babára.
2010. ápr. 19. 08:23
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a kérdést nem fogják szeretni!!!
2010. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem akartad akkor miért nem vetetted el?Kicsit sem örülsz neki,ragaszkodsz hozzá?:-(Ha így érzed hogy nem akarod őt,nevelni is szevedés lesz neked..

Én is a 3.babát várom,fiu is lány is van..kicsit én se akartam 100%osan,de már nagyon várom őt:-)És az egész család is!

2010. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

ha tudnád hányan irigyelnék a problémádat...

én erre csak azt tudom mondani, hogy Pharmetexet eddig is úgy gondoltam, hogy csak akkor használnék, ha nem bánjuk ha esetleg becsúszik a baba mégis... más esetben biztosabbra mentem volna.


Remélem azért sikerül elfogadnod, és nagyon fogsz örülni és majd biztosabb védekezést választasz.

24L, a kisbabára vár...

2010. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akartad, akkor miért nem védekeztél gyógyszerrel, spirállal stb., ezek hatékonyabbak...
2010. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Szia! én védekeztem, 10 évig szedtem folyamatosan a Marvelont, mégis becsúszott a baba. Először én is ledöbbentem, mikor kiderült, hisz mi se akartunk több babát (ő a 4. a családban). Aztán ahogy haladt előre minden, egyre jobban vártam őt :)) Sajnos a családban nem mindenki érzett így (anyós kavart!!!), így elég nehéz volt lelkileg végig bírni. De mikor megszületett a kislányom, minden megváltozott! Azóta lassan 20 hónapos kis huncut, aki az egész család szeme-fénye :)) Tudom, nagyon nehéz elfogadni, de hidd el, nálatok is nagy örömöt fog okozni ez a baba! Valamiért meg kell neki születnie....
2010. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Annyira bírom ezeket a kedves, nagy tudású hozzászólókat. Mindjárt jönnek azzal, hogy miért nem védekezel. Ennél okosabbat nem tudtok írni? Az volt a kérdés, hogy miként előzzem meg a terhességet?? Azt meg, hogy másnak nem sikerül ki nem tolja le, nem a kérdező tehet róla. Mivel még nincs gyereked nem tudom mekkora felelősség, főleg 3. Így könnyen ítélkezel.

Kérdezőnek: megértem, hogy kivagy, biztos nem lesz könnyű 3 gyerekkel. Hidd el amikor majd őt is a karodban tarthatod, iszonyatosan boldog leszel! Fel a fejjel.

2010. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

9.24-es sem adott hasznosabb választ, sőt...

Még a helyesírást sem ismeri, nem letolni szoktak az emberek, hanem letojni. Egyébként elég bunkó voltál szegény 24éves lánnyal, mert neki nem sikerül a baba.

2010. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

letolni= leszidni

letojni= nem törődni vele..

Tökéletes a helyesírás és értelmes, amit írt... Egyébként nem is az volt a kérdés, hogy vállalja-e a babát... az, hogy valakit bánt-e egy ilyen kérdés, hát arról senki sem tehet...nem muszáj elolvasni...

2010. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont ezzel a "problémával " küszködök én is.Nálam még nem biztos mert még csak négy napot késik de szerintem terhes vagyok,és nagyon kétségbe vagyok esve.Védekeztünk hiszen nem akarok másik gyereket ezért ért nagyon váratlanul hogy nem jött meg és most úgy érzem magam mint akit jól pofán vágtak.A héten csinálok egy tesztet remélem negatív lesz.Nekem egy 8 éves kislányom van de én nem, akarok még egy gyereket,jól el vagyunk mi így hárman meg persze a házunk is kicsi,meg nincs munkám,most készülök el végezni egy tanfolyamot úgy hogy nagyon rosszkor jönne.Tudom mit érzel.
2010. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!