Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik nem terveztétek...

Kismamák akik nem terveztétek a babát, hogy viseltétek/viselitek?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, nem tervezett babával,Pharmatex bébi lesz.

De nagyon nehéz beletörődnöm:(((

Már van 1fiú 1 lány,nem akartam többet:(

Apa persze rém boldog:)


2010. ápr. 19. 08:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Helló! Hidd el nagyon boldog leszel, amikor megérkezik majd a picúrod. Biztosan nagyon nehéz most ezt elfogadni. Nálunk apa nem akarja a bébit és én már teljesen ki vagyok e miatt. Én úgy gondolom ezt, hogy valami miatt mindkettőnknél érkezni akar ez a kis csöppség és idővel kiderül az is számunkra, hogy mi volt az oka annak, hogy annyira meg akart érkezni hozzánk és hozzátok. Szerintem jól döntöttél, hogy megtartottad és hiszem, hogy sok boldogságot fog neked is hozni az életedbe. Légy türelmes magadhoz és változni fog a hozzáállásod is. :-)
2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Én nem ismerem a helyesírást??;)

Azt hiszem a kérdésre is válaszoltam, olvasd el jobban amit írtam, neked a szövegértéssel van bajod. Az nem szemétség ha valakit kapásból megbántatnak azért mert feltesz egy kérdést, nem ismerik a hátterét, ennek ellenére mégis ítélkeznek.

Bocs az offért:(

2010. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért kell egymást baszogatni kedves anyukák. olyan gonoszok vagytok. ez az off volt


én nem tudnám elképzelni, hogy ne örüljek ennek a kis picinek a pocimba és azt sem tudnám elviselni, hogy apuka ne várja. de ha majd a kezedbe lesz, mivel nem ő az első biztos elönt az anyai öröm és megbánod ezt hogy "nem akartad". nagyon szép babavárást neked

2010. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem vagy EGYEDÜL!! Míg olvasom a hozzászólásokat pityergek...tudod én 22 hetes vagyok a 3. gyerkőcömmel. Mi sem akartuk, nem terveztük egyátalán. Ráadásul a kisfiunk hormonkezelések sora és inszemináció után fogant 8 évi próbálkozás után. Most pedig, szoptatás alatt, mensi nélkül szülés után 9 hónappal várandós lettem. és itt a lényeg: 12 hetesen derült ki, mert nem volt semmiféle tünet, a kisfiam szopizott renndesen én meg elmentem a szokásos éves rákszűrésre....Szerinted mit éreztem? Ha szerencsénk lesz lesz a kicsik között 18 hónap és van egy 11 éves nagylányunk is! Az elején nagyon sokat sírtam, féltem a rám váró feladattól, de mostanra tudom, hogy ÍGY KELLETT LENNIE! Ez a gyermek JÖNNI AKAR és DOLGA VAN ITT NÁLUNK!!


Nyugodj meg és hidd el jó lesz minden!! Írj privit, ha beszélgetnél!...szívesen venném.

2010. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11:19es vok az utánam író gyönyörű. ezt így nem tudtam volna soha leírni. szerintem erre rájön a kérdező is
2010. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Én nem szedhetek gyógyszert, a spiráltól(doki szerint ettől)állandóan rosszul voltam, fájt a hasam.Ő ajánlotta a kúpot..de ez lett a megbízható kúpból:)

Azért nem vetettem el, mert úgy gondolom,valamiért így kell lennie,csak beletörődnöm nagyon nehéz.

Félek,hogy hogy fogom megoldani,és attól is,hogy a terhesség alatt minden rendben lesz-e.

Kedves utolsó előtti írnék neked, de nincs kint a privát üzi az írásodnál, így nem tudok:(

2010. ápr. 19. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!