Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Hogy reagálnátok, ha a párotok gúnyolódna rajtatok miközben betegek vagytok? 14 hetes kismama

Figyelt kérdés
Mikor ö beteg, mindig ápolom. Ma egész nap hányás-hasmenésem van, ö pedig nevet, gúnyolódik rajtam. Nem is tudom mit szólhatnék, annira rosszul esik. :'(
2012. máj. 8. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Remek kispapa lehet..már ne haragudj.Mi lesz majd akkor ha meg lesz a baba?Akkor is gúnyolódni fog rajtatok?
2012. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Furcsa... biztos kiakadnék, de a pici miatt azért visszafognám magam, mert most ez a legfontosabb, h ne idegeskedj. Nem értem, h lehet valaki ennyire eszetlen akár még "poénból" is.
2012. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ami a szívemen, az a számon. Elküldeném a jó bánatba, hogy mit képzel magáról, és szálljon magába. Inkább kiadom a feszültséget, mint magamban rágódjam ilyen bunkóságon. És beígérném neki, hogy addig álljon féllábon, amíg majd újra ápolgatom, ha beteg lesz.

Nagyon felháborodtam, ne haragudj.

2012. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Elhiszem hogy rosszul esik,a párod nem az együttérzés mintaképe,mondjuk szerintem kifejezetten éretlen viselkedés is.Remélem holnapra elkapja tőled,és te megállod hogy nem ápolod!1 nap alatt megtanulja....
2012. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

A hormonháborúnak köszönhetően olyan dühös lettem a nevedben is, hogy hű! Úgy leüvölteném a fejét, hogy egy szál haja se marad! Mi a francot képzel, hogy röhög meg gúnyolódik rajtad? Gondolja, hogy poénból csinálod? Nekem is volt hasonló, bár akkor még nem voltam babás. Csikart a hasam és csak a földön tudtam fetrengeni, annyira fájt, és ha felültem, akkor csillagokat láttam. Kértem a páromat, hogy hozzon valami lavort, mert nem bírok visszaülni a wc-re, erre el kezdett röhögni, hogy minek az a lavor. Rákiabáltam, hogy azonnal hozza azt a k..rva lavort, különben megetetem vele azt ami kijön belőlem. Értett belőle. :)

Másrészről, ráfoghatod, hogy azért vagy rosszul, mert várandós vagy, közölheted a pároddal, hogy ne csak az legyen élvezetes számára, hogy megcsinálja a babát, hanem vállalja azt is, hogy ápol téged, ha már ő hozott téged ilyen állapotba (hogy tényleg a terhesség miatt van-e, azt neki nem kell tudnia).

Most tudnék írni egy kisregényt, hogy mi mindennel fenyegetném (pl a következő adag a ruhájára fog menni, vagy hogy nem fürdök meg a hasmenés után és a párnáján fogok csücsülni egészen holnap reggelig) de inkább nem teszem! Jobbulást!

2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezhetem, hogy miket mondott?

Mert nem tudom elképzelni, az én párom sosem gúnyolódna velem ilyenen, még nem is volt rá példa, ezért nem tudom.

De nagyon csúnya dolog, az biztos, főleg, hogy a hormonok ezerszer jobban dúlnak, mint máskor. Én 6 hetes vagyok, most kezdődött a hányingeres,hányós időszakom, de a párom aranyosan viselkedik velem.

Biztos nekem is nagyon rosszul esne :(((

2012. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy hülyén vagyok összerakva, de én nem bírnék olyan emberrel élni, akire nem számíthatok 100%-ig bármilyen helyzetben. Hiszen bármikor jöhet sajnos egy komolyabb betegség, egy súlyos baleset, ami miatt akár hosszú hónapokig is ápolásra szorul az ember. Ha ilyen surmó és éretlen a párod, el tudod képzelni, hogy mondjuk kötést cserélne rajtad, fürdetne, ágytálazna?

Tudom, a rózsaszín szerelmi ködben nem ilyesmin agyal az ember, de szerintem ez is hozzátartozik, ha valakivel összekötöd az életed.


De jó, ne gondoljunk ilyen drámai dolgokra, ezek után én kizártnak tartom, hogy mondjuk gyereket pelenkázzon, vagy büfiztessen.

2012. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Enyém Döbröginek hív, de nem nagyon izgat, hisz attól még ott van mellettem. :)


Ha meg olyanom van, akkor meg visszaadom a beszólásait. :D

2012. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni miket mondott Neked. Lehet, hogy csak a hormonok miatt nagyítod fel a dolgokat, nem?
2012. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha ott nyavajogna melletted ő is?Szerintem csak próbál jobb kedvre deriteni téged.Elhiszem ,hogy rosszul esik,de attól még szeret téged,ne aggódj!:) Rajtam is nevet a párom 2-3naponta,hogy a hasam jön be előbb és nem én.Pedig csak 19hetes vagyok.
2012. máj. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!