Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, anyuka...

Van itt olyan kismama, anyuka aki pontosan tudja mikor fogant a baba? Hányadik héten született?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom- mivel mesterséges megtermékenyítéssel fogant (inszemináció) - 39. hétre született meg. :)
2012. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen. 2011. május 15.-én fogant... Február 6.-án született 40. héten.
2012. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is tudom pontosan. A heteket nem a fogantatástól számolják, hanem az utolsó menszitől. Nekem a kiírás előtt egy nappal született a kisfiam 39+ 6 nap. A fogantatás pedig 2 héttel az utolsó menszi után történt.
2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Én is tudom mikor fogant. :)

A lányomnál nem tudtam,összevissza menstruáltam akkoriban 2 időpont volt megadva szülés időpontjának.Még így is elég más időben született a csajszim.Kíváncsi vagyok,hogy így lehet-e következtetni szülés idejére.

Várok még további válaszokat. :)

2012. máj. 7. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonlót kérdeztem, hátha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Számomra az derült ki, hogy nem lehet következtetni semmire, a baba akkor jön, amikor akar. :)

2012. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tényleg nem nagyon lehet következtetni. :)
2012. máj. 7. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát megszületni még nem született meg,de január 7.én(szombat) készült a kis drága,de valószínűleg 10.én (kedd) fogant,mert mindig a keddet izélik nekem uh-n :D Gép szerint október 2-án fog születni,de utolsó mensi szerint szeptember 25.én kellene
2012. máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőt pontosan tudom. Elsőnél ovu teszteltem, másodiknál csak egyszer voltunk együtt, így tudom az időpontokat.

Elsőnél: aug. 8-án fogant, május 1-jére voltam kiírva és 4-én született. (40. héten)

Második: okt. 23-án fogant, július 15-re vagyok kiírva.

2012. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, mert clostilbegyt+ ovuteszt után nem is volt kérdés, a kiírt előtti napon született.
2012. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!