Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érdekli az állapotosságom...

Nem érdekli az állapotosságom a páromat. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok, a párom külföldi, és külföldön is él, távkapcsolat a miénk, ami arról szól hogy havonta találkozunk egy hetet, ebbe a kapcsolatba jött egy kis bébi, akit most 22. hete hordok a szívem alatt.2 éve vagyunk együtt, a babát kb. egy év múlva szerettük volna hogy legyen, de most jött. Aminek én örülök, a probléma hogy ő viszont nem. Tudomást sem akar venni róla. Nem beszél róla. A kapcsolatunk változatlan napi szinten beszélünk, jön is ahogy tud, . Elvittem ultrahangra is magammal, babamoziba(hátha lesz valami változás Gondoltam) de semmi érdeklődés..Nagyon rossz érzés volt! Neki van egy kisfia, aki 3 éves ő 7 év után sikerült nekik az exfeleségével, anno mesélte, hogy nagy álom volt ő neki, alig várta . Szinte más téma sem volt az egész családban csak az új jövevény. Nagyon várt baba volt, szinte csoda. A mostani helyzetnek az ellentettje. Tavaly szeptemberben vállt el papíron is a feleségétől addig külön éltek. (a papír ügyek akkor lettek hirtelen készen mikor kibukkant hogy létezem az életében, ) különlegesség még a történetben, hogy sokáig én egy titok voltam az életében, és mai napig sem erőltet a családjának beszélni rólam én egy tabu vagyok náluk, (pl a mostani babáról senkinek semmi fogalma). Nem tudom mit kellene tennem. Azt mondja legyek türelemmel, idő kell neki mindent elintézni. Érzem, hogy szeret és én is nagyon szeretem, ahogy még soha senkit nem szerettem életemben, de nem szeretném a gyermekemet ennek az egésznek kitenni, hogy egyszer ráébred, hogy az apukájának ő egy titok. Semmi más. Apa kis hazájában apának nem kettő, hanem egy fia van?!? Várom ,hogy történik valami,és felvállal mindent mindenki előtt.. de mindig kell kicsit több idő .. most már két éve türelmes is vagyok , de már nincsen sok időm nemsokára itt lesz egy okos értelmes emberke, akinek az érzelmi fejlődéséről én tartozom majd felelősséggel.. Szerintetek mit kellene tennem? Már nagyon kétségbe vagyok esve.
2012. ápr. 29. 15:18
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Miért tartottam meg? mert a szerelmemtől lett a babám,és szerelem gyerek lesz az tuti. nem vagyok abortusz párti,és ha elvetettem volna a kapcsolatunknak is vége lett volna végérvényesen!

azt gondoltam, hogy talán hirtelen megrémült, és idővel majd normalizálódik..( még mindíg reménykedem.. de..)

2012. ápr. 30. 19:41
 22/50 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem tudhatjuk. A jövőt senki sem ismeri, senki nem éli a te életedet rajtad kívül.

Babád lesz, ez a lényeg. Sok boldogságot.

2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
25%
ne haragudj de aki ilyen hülye,meg is érdemli... ennyire vaknak lenni! azért remélem egyszer valamikor megtapasztalod a szerelmet.mert ez egy nagy hazugság. de áltasd csak tovább magad,egyértelmű h gyenge vagy és inkább álomvilágba burkolózol. de ha majd kiderül az igazság,akkor ne tegyél szemrehányást a pasidnak mert nem az ő hibája h te ennyire ostoba vagy.
2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
25%
szóval az arab felesége megkeresett facebook-on,és dumcsiztatok?? ahha...
2012. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
78%
A vallásától függően, azért óva intenélek attól hogy akár kimenj hozzá látogatóba a gyerekkel. Amint beteszed a lábad az országába, elveheti a babád, és sosem látod viszont, hacsak nem maradsz az országban.
2012. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
11%
Amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz. Nincs ezen mit ragozni.
2012. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

5-dik válaszoló vagyok.


Itt valami nem tiszta. Ne haragudj, de kezd erősen zavaros lenni a helyzet. Sok ellentmondás van azokban, amiket leírtál:

- szeret, de nem vállal fel. Miért is? Csak a hagyományokért? Ezt ne meséld el senkinek, mert úgy sem hiszi el.

- akar gyereket, de csak egy év múlva. Ezt te mivel tudod garantálni neki, hogy egy év múlva jön majd? Amúgy meg egy gyermek fogantatásától számítva 3 hónap híján egy év mire világra jön.

- megkeresett az arab feleség facen? Egy olyan családban, ahol ennyire tisztelik a hagyományt, tudod te mit szabad egy feleségnek? (Nézz utána, akkor majd rájössz mi benne az ellentmondás)

- Ami a legdurvább: Miért kellett neki elválni, ha neki megengedett 4 feleség?


Szóval engedd meg, hogy ne higgyem el lassan egy szavadat sem. Vagy te nem írsz igazat, vagy mi vagyunk buták, hogy elhisszük neked és még sajnálunk is téged.

2012. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

ahogy akarod, ha elhiszed elhiszed, ha nem nem.

Neked kellene kicsit utána nézni a dolgoknak. Igen tudod a nő fogorvos és beszél angolul így kommunikáltunk (ahogy a párommal is) az apja egy nagyon befolyásos ember magyarul a a nő azt tesz amit akar. legtöbb idejét amúgy Amerikában tölti. a 4 feleséghez a többi feleség és a család bele egyezése kell. Amúgy ők már teljesen modernizálódtak, náluk nincsen már többnejűség. a feleség ha akar elválhat, kezdeményezheti a válást és újra is házasodhat..de ennek neked kellene kicsit utána nézni :) facen nem látsz arab nőket :D érdekes mert több ezren vannak fennt!!!!pfffff mindegy már kezdünk tök más irányba elterelődni, és rég nem a témáról van szó.

2012. máj. 1. 18:00
 29/50 A kérdező kommentje:
21:50-es kifejtenéd kérlek mit értesz az alatt hogy kiderül az igazság.. milyen igazságról beszélsz? tudsz valamit :)
2012. máj. 1. 18:03
 30/50 A kérdező kommentje:

Vissza térve az eredeti témához (amikor is a babához való viszonyáról beszéltem..) Tegnap volt egy hosszú beszélgetésünk skype-on, és elmondta, hogy mindent meg fog tenni értünk,és azon lesz hogy mihamarabb elintézze a papírokat, mert anélkül az ő országában sosem fogják elismerni a babát mint törvényes gyereket, sosem kap vízumot az országba ahogy én sem. de ez nem olyan egyszerű neki sem. Elmondta hogy szeret,és mindent meg fog tenni értünk, és legyek kicsit türelmes . királyi életet biztosít nekem és a picinek még a távolból is, és nem csak anyagiakat nézve.. nagyon figyel az érzéseimre is! mindent meg ad nekem, és a jövőben is így lesz.( ha csak szórakozna , már rég felszívódott volna és nem törődne velem) A probléma ez a titkolózás.. de reménykedem hogy egyszer család leszünk egy fedél alatt, vele fekve ébredve. mert annyira szeretem, hogy igen érte még csadort is hordanék az utcán ( legfeljebb többet jönnénk Európába nyaralni):) (amúgy még azt is hozzá tenném szereti mikor csinosan vagyok öltözve, nem takargat a világ elöl)


kedves válaszoló, aki ostobáz és hülyéz: neked csak annyi lenne a válaszom, hogy addig amíg nem jársz az én cipőmben , amíg nem éled az én életem, ne bíráskodj! Véleményt kértem, anyukáktól, akiknek a párja kicsit megrémült a várandósság idején, hogy ez normális-e? volt -e változás a későbbiekben? (persze az én helyzetem bonyolultabb és összetettebb) de erre a kérdésre irányult inkább a hangsúly!ha erre a kérdésre nem tudsz, kielégítő választ adni, kérlek ne írj, mert a a hülyézésre nem vagyok kíváncsi !!

2012. máj. 1. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!