Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érdekli az állapotosságom...

Nem érdekli az állapotosságom a páromat. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok, a párom külföldi, és külföldön is él, távkapcsolat a miénk, ami arról szól hogy havonta találkozunk egy hetet, ebbe a kapcsolatba jött egy kis bébi, akit most 22. hete hordok a szívem alatt.2 éve vagyunk együtt, a babát kb. egy év múlva szerettük volna hogy legyen, de most jött. Aminek én örülök, a probléma hogy ő viszont nem. Tudomást sem akar venni róla. Nem beszél róla. A kapcsolatunk változatlan napi szinten beszélünk, jön is ahogy tud, . Elvittem ultrahangra is magammal, babamoziba(hátha lesz valami változás Gondoltam) de semmi érdeklődés..Nagyon rossz érzés volt! Neki van egy kisfia, aki 3 éves ő 7 év után sikerült nekik az exfeleségével, anno mesélte, hogy nagy álom volt ő neki, alig várta . Szinte más téma sem volt az egész családban csak az új jövevény. Nagyon várt baba volt, szinte csoda. A mostani helyzetnek az ellentettje. Tavaly szeptemberben vállt el papíron is a feleségétől addig külön éltek. (a papír ügyek akkor lettek hirtelen készen mikor kibukkant hogy létezem az életében, ) különlegesség még a történetben, hogy sokáig én egy titok voltam az életében, és mai napig sem erőltet a családjának beszélni rólam én egy tabu vagyok náluk, (pl a mostani babáról senkinek semmi fogalma). Nem tudom mit kellene tennem. Azt mondja legyek türelemmel, idő kell neki mindent elintézni. Érzem, hogy szeret és én is nagyon szeretem, ahogy még soha senkit nem szerettem életemben, de nem szeretném a gyermekemet ennek az egésznek kitenni, hogy egyszer ráébred, hogy az apukájának ő egy titok. Semmi más. Apa kis hazájában apának nem kettő, hanem egy fia van?!? Várom ,hogy történik valami,és felvállal mindent mindenki előtt.. de mindig kell kicsit több idő .. most már két éve türelmes is vagyok , de már nincsen sok időm nemsokára itt lesz egy okos értelmes emberke, akinek az érzelmi fejlődéséről én tartozom majd felelősséggel.. Szerintetek mit kellene tennem? Már nagyon kétségbe vagyok esve.
2012. ápr. 29. 15:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
61%
Elkúrtad. Szó szerint. Olyan embertől gyereket vállalni, akinek a családjában tabu vagy? Szegény gyerek...
2012. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább arról van szó, hogy nem gondolja veled komolyan az egész kapcsolatot. A családja sem tudja, hogy babátok lesz, meg nagyon rólad sem tudnak, hát ez tényleg érdekes.
2012. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de én úgy látom, te annak a pasinak nem kellesz, mert ha kellenél, már ismerne a családja, elmondta volna, h babát vársz, hiszen már félidős vagy, már el kellett volna mondania. Kényelmes neki a távkapcsolat, kötelezettségeket viszont nem akar. Két éve hülyít. A babát sem akarta, gyakorlatilag kész tények elé állítottad. Én mindig mondom, h ilyet nem szabad csinálni, mert visszaüt. Meg kellett volna beszélni, h mi legyen a nem kívánt terhesség sorsa. Erről volt szó nálatok? Vagy csak mondtad, h evvan, nem lehet már mit tenni? Mert ez esetben nem csoda, ha pasi nem örül, hisz ő nem akart gyereket még. Mit lehet tenni? Megbeszéled vele, ha nem mutat be a szüleinek, a családjának hivatalosan és nem vállalja a gyereket, akkor egyedül kell felnevelned, max kérhetsz gyerektartást, de az is lehet, h végül nem ismeri el a gyereket, sőt azt is letagadja, h téged ismerne. Nem szép, amit írtam, tudom, de babát vállalni egy bizonytalan távkapcsolatba ostobaság volt. A két év havi egy hét együttléttel számolva csak 6 hónap. Szóval olyan, mintha egy féléves kapcsolatba jött volna a gyerek.
2012. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz képest, hogy 7 éven át várva várta a fiát, aki annyira boldoggá tette, mire egy éves lett a gyerek, már veled kefélt. Mégis, mit reméltél tőle?
2012. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló helyzetben volt húgom ezelőtt pár évvel. Az lett a vége, hogy mire megszületett a baba kidobta a párját, megszületett a gyerek és azóta apuka tabu a gyereknek, a húgom meg újrakezdte az életét. Jól van, megvan, a gyereket nevére vette az új párja, most 4 éves. Minden rendben körülöttük. Az örökbefogadáshoz kellett a biológiai apa belegyezése. Bele is egyezett gond nélkül, mert ahogy akkor sem érdekelte, most sem érdekli, hogy mi van vele.
2012. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%
Ha csak bejelented,h gyerek lesz és nem veteted el,ellenben ő nem akár még egy gyereket mit vársz??
2012. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem a párod, ne nevezd így. Csak szexre kellesz neki, másra nem. Lehet, hogy elhagy majd titeket is, de attól még lehet boldog élete a kicsinek, hisz senki sem garantálja, hogy csak az lesz boldog és teljes családban élő, akit terveztek. Sok sikert.
2012. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%

Es te is voltal nala? Vagy csak o jott mindig hozzad?

Biztos vagy benne, hogy elvalt es nem csak mese?

Sok hazas ferfi megy uzleti utra vagy akarhova. Neked azt mond, amit akar, es kozben otthon boldogan eli a csaladi eletet.

En egyutt eltem egy sraccal, o akart gyereket, ott laktam az o hazaban, ismertem az anyjat, bemutatott neki. Es megis kiderult 12 hetesen, hogy nemcsak, hogy hazas, de a felesege azt hiszi, hogy rendezett jo kapcsolatban elnek. Csak a gyerek beteg volt, igy videken voltak a feleseg anyjanal a gyerekkel. Kozben engem meg bekoltoztetett a lakasukba.

Heti egyszer mikor meglatogatta oket a hetvegen akkor meg fusi munkat ment intezni (legalabbis nekem ezt mondta.)

Pasikban ritkan lehet megbizni.

Aztan nekem is lett egy kulfoldi parom, akit meglatogattam kulfoldon is, igaz titokban, de ott voltam nala, vele voltam. Es utana mar nem voltam tobbet titok. Illetve en sosem voltam titok, csak az, hogy ott voltam.

Vigyazz magatokra nagyon! Drukkolok Nektek!

2012. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
hat nekem az jon le hogy ez nem egy igazi kapcsolat. az sem normalis hogy ket ev utan meg mindig nem eltek egyutt, de az hogy be sem mutatott a szuleinek soot titkolja a letezesed , hat az mar gyanut keltene bennem. kicsit tenyleg ugy tunik mintha te csak egy kis idotoltes lennel szamara es ezert nem is orul a gyereknek mert igy mar nem csak moka lesz a dolog. eloszor is le kene ulni vele hogy megis hogy kepzeli a jovot es tenyleg egy csalad lesztek e vagy inkabb hatral. jo lenne ezt most tisztazni..
2012. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
86%

"érzem h szeret" miből is? sztem el se vált.vagy vissza akar menni a családjához. egyértelmű h neki 1 gyereke van,és ez nem is változik meg.


gondolj a babádra,ilyen életet akarsz neki? egy apukát aki beszélni se akar róla intha nem is létezne? felfogtad h a gyereknek ez milyen trauma lenne egész életében? inkább hagyd ott,és neveld fel egyedül


én azért kiváncsiságból beszélnék a nejével,mert sztem a pasi kamuzik

2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!