Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érdekli az állapotosságom...

Nem érdekli az állapotosságom a páromat. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok, a párom külföldi, és külföldön is él, távkapcsolat a miénk, ami arról szól hogy havonta találkozunk egy hetet, ebbe a kapcsolatba jött egy kis bébi, akit most 22. hete hordok a szívem alatt.2 éve vagyunk együtt, a babát kb. egy év múlva szerettük volna hogy legyen, de most jött. Aminek én örülök, a probléma hogy ő viszont nem. Tudomást sem akar venni róla. Nem beszél róla. A kapcsolatunk változatlan napi szinten beszélünk, jön is ahogy tud, . Elvittem ultrahangra is magammal, babamoziba(hátha lesz valami változás Gondoltam) de semmi érdeklődés..Nagyon rossz érzés volt! Neki van egy kisfia, aki 3 éves ő 7 év után sikerült nekik az exfeleségével, anno mesélte, hogy nagy álom volt ő neki, alig várta . Szinte más téma sem volt az egész családban csak az új jövevény. Nagyon várt baba volt, szinte csoda. A mostani helyzetnek az ellentettje. Tavaly szeptemberben vállt el papíron is a feleségétől addig külön éltek. (a papír ügyek akkor lettek hirtelen készen mikor kibukkant hogy létezem az életében, ) különlegesség még a történetben, hogy sokáig én egy titok voltam az életében, és mai napig sem erőltet a családjának beszélni rólam én egy tabu vagyok náluk, (pl a mostani babáról senkinek semmi fogalma). Nem tudom mit kellene tennem. Azt mondja legyek türelemmel, idő kell neki mindent elintézni. Érzem, hogy szeret és én is nagyon szeretem, ahogy még soha senkit nem szerettem életemben, de nem szeretném a gyermekemet ennek az egésznek kitenni, hogy egyszer ráébred, hogy az apukájának ő egy titok. Semmi más. Apa kis hazájában apának nem kettő, hanem egy fia van?!? Várom ,hogy történik valami,és felvállal mindent mindenki előtt.. de mindig kell kicsit több idő .. most már két éve türelmes is vagyok , de már nincsen sok időm nemsokára itt lesz egy okos értelmes emberke, akinek az érzelmi fejlődéséről én tartozom majd felelősséggel.. Szerintetek mit kellene tennem? Már nagyon kétségbe vagyok esve.
2012. ápr. 29. 15:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnalom, hogy igy jartal. Nem akarlak jobban elkeseriteni, de szerintem sem gondolja komolyan a "parod" a kapcsolatotokat. Probalj meg vele komolyan elbeszelgetni a jovotoket illetoen es ha tovabbra sem lesz komolyabb ez a kapcsilat, akkor hagyd ot beken. De azert drukkolok, hogy minden jol alakuljon!!! :-)
2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
78%

Egyertelmuen kamuzik!

Otthon minden rendben, es anya nem is sejt semmit az egeszbol!

2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
53%

Hogy erzel? Mit erzel most a sok valasz utan?

Vagy mit gondolsz?

Ha van kedved oszt meg velunk!

2012. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
67%

Kamu az egész, te meg a balek, aki belemásztál. Sajnállak, de ez a pasi nem szeret, soha nem szeretett és nektek soha nem lesz közös életetek.

Kezdj új életet a kisbabáddal és felejtsd el a fickót, legközelebb meg légy egy kicsit kevésbé naiv.

2012. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
72%

készülj fel hogy egyedülálló anyuka leszel

ez a durva igazság..

2012. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben most még nem lépnék. Ne aggódj ezen az egészen, koncentrálj a babára, várd őt szeretetben. Lelkiekben készülj fel arra hogy lehet egyedülálló anyuka leszel, de az is lehet hogy ha megszületik a baba, minden máshogy lesz. Ne erőltess semmit, adj neki is magadnak is időt. Ha megjött a baba, meglátod hogy hogy viszonyul hozzá. Ha viszont akkor sincs változás, lépned kell.

Sok boldogságot nektek, akárhogy is alakul.

2012. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Bemutatott valaha a családjának?Voltál nála kint akár egyszer is?
2012. ápr. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már beszéltem a feleségével,augusztusban, és ő elmondta, hogy már 1 éve külön voltak (külön lakásban éltek, de a pici miatt mindennap találkoztak)és a válási papírok nem voltak készen. a nő akart inkább válni, és már a baba előtt is megromlott a kapcsolatuk, de miután jött a pici úgy gondolták jobb lesz... de mikor 3 hónapos lett a baba úgy döntöttek szétköltöznek, mert az állandó veszekedés nem tett volna jót a picinek.100% hogy külön volt akkor mikor már megismerkedtünk ezt a volt feleségétől tudom.

Ami piszkálta a csőröm az csak az volt hogy a nőtől nem akart válni, még ha nem is volt semmi kapcsolatuk akkor sem. Mindig időt kért .. amíg egyszer meg nem találták egyik repülőjegyemet a bőröndjében.. aztán a csaj megkeresett facen.. beszélgettünk.. kiakadtam és emiatt szakítottam is vele szeptemberben.. hogy miért hazudott, miért nem mondta el ezt ami volt 100%-ban hanem csak 60%-ban (magyarul annyi tuti, hogy nem kefélt két fele!)de én elkezdtem ismerkedni egy másik sráccal.. és ahogy tudomást szerzett róla megőrült és jött hozzám szélsebesen! novemberben decemberben végig velem volt, megkérte a kezem, és mondta hogy akar babát... ő mondta hogy akar.. szeretkezéskor mikor mondtam hogy jöhet a rutinos óvintézkedés ő mondta hogy nem.. ő akar babát..?????????????? Igen .. ő akarta inkább

nem kellett sokat várni januárban már meg is jött a pozitív eredmény.. csak a szarügy az volt hogy akkor hirtelen visszahátrált.. hát hogy ez gyorsan jött és még egy évet kellett volna várnunk.. és..és. makogott. hogy rohadjon meg! gondoltam ! nagyon szidtam magam (mai napig)

és végülis rohant megint hozzám megbeszélni hogy mi legyen.. a reakciójára annyi volt a válaszom, hogy semmi gáz, nem fogok gyereket ráerőltetni, nem tartom meg, de itt vége lesz a kapcsolatunknak végérvényesen örökre!!! nagyon durva voltam vele.. akkor a vége annyi lett.. hogy akárhogy döntök mellettem van.. ami igaz, csak nem úgy ahogy gondoltam..

2012. ápr. 30. 19:19
 19/50 anonim ***** válasza:

Micsoda? Gyereket akar,nem védekeztek de csak egy év múlva akar gyereket?

Nem értem,miért tartod meg ha te is érzed,hogy valami nincs rendben..

2012. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

szeptemberben tényleg elvált.. tuti a nő is mondta.

Azóta már a csajnak is van kialakuló kapcsolata.

Nem ezzel van itt a gond.


a családja :) jaaahj!! k..ra mellé nyúltam tudom. szóval annyit tudnotok kell hogy a srác az emírségből származik .. fasza mi.. tényleg nem kamuzok!!! most jön az érdekesség..

Náluk a házasság arról szól, hogy anya és apa kiválaszt egy jó nevű családot és ahhoz házasítják a gyermeküket.. 4 feleség lehetséges, de hogy európai katolikus óóó és még szegény is???( szegény alatt egy normál magyar családot érts) na az egyenlő a lehetetlennel. szóval ezért nem mutat be a családjának... de unokatesója ismer. meg a legjobb barátai is , meg találkoztam már 3 unoka húgával is .

egyedül álló anya... annyira félelmetesnek hangzik...

Nyugi ha ez az egész nem velem történik, én magam sem hinném el!!

és igen szeret. ebben biztos vagyok, ami kiborít a titkolózás, és a gondolat hogy a gyerekét is titkolni foglya.

2012. ápr. 30. 19:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!