Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromat születésnapján egy...

Páromat születésnapján egy képeslappal szeretném meglepni, hogy babánk lesz. Van erre ötletetek?

Figyelt kérdés

Igazából aranyos kisbabákról keresnék képet, lehetőleg ne látszódjon, hogy fiú vagy lány, olyan semleges fotókat szeretnék. Vagy olyat, amin egy babakéz fog egy felnőttkezet, vagy valami hasonlót. Tudtok ilyen képeket linkelni?

Én most gyorsan szerkesztettem 2 képet, valami ilyennel szeretném majd megajándékozni:

[link]

[link]

Esetleg valami jó kis szöveget is írhatnátok, hogy mit szerkesszek majd rá a képre!


2011. febr. 19. 15:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Én egy ilyen idézetet találtam:

"Mikor megszületik egy várva várt gyermek,

az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra a hárman".

De írhattok ti is! :)

2011. febr. 19. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyenekre gondoltál?

[link]

2011. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók, köszi!!! :)
2011. febr. 19. 15:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak nem lehet őket kinagyítani és lementeni :(
2011. febr. 19. 15:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy meghatottál, komolyan :)

Én is trükkösen szeretném vele közölni a baba-hírt, de ez nagyon tetszik(attól még nem lopom el az ötletet), nekem a 2. tetszik jobban.

Gratulálok!!!

Megkérdezhetem, hányadik hétben vagy?

2011. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még csak ma teszteltem pozitívat, de mire szülinapja lesz már a 6. hétben leszek :)
2011. febr. 19. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha akkor már lennél ilyen 10-12 hetes én a helyedben olyat csinálnék vennék egy sima képes lapot elmennék uh-ra és a képet szépen beleragasztanám és irnék hozzá valami szép idézetet mert akkor azon tényleg a ti babátok lenne
2011. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök Nektek :) Amit az előttem lévő küldött, megnéztem az oldalt, szép képek, de le van védve. Viszont ki lehet fotózni őket scren-el. Van olyanod? Én kifotóztam néhányat, semmi perc alatt, Photoscape progival, amit googlen kikeresel, és ingyen megkapsz.

Remélem, segíthettem ezzel.

(utolsó voltam, aki a heteket kérdezte)

2011. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én küldtem a linket.

Elvileg kell lennie a billentyűzeteden egy "PrtSc" nevű gombnak, amit ha benyomsz gyakorlatilag az előtted levő képernyőt lefényképezi a gép. Így le tudod menteni a képeket ha bemásolod mondjuk paintbe ami minden gépen van.

És ezzel ki is tudod nagyítani ha nem akarsz töltögetni.

2011. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A belinkelt képeket Anna Geddes készitette, ha igy keresel képeket, akkor egy csomót találsz, pl. itt van néhány:


[link]


A legtöbbet lehet menteni, de arra azért figyelj, hogy CSAK saját magadnak nyomtathatod ki, ha másnak elküldöd (interneten) vagy felteszed valahová, akkor nagyon komoly büntetetést (több 10 vagy 100 ezer Euro!!!) kell érte fizetni szerzöi jogvédelem miatt.


Minden jót a babához!

2011. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!