Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok babátok első...

Mit csináltatok babátok első születésnapján?

Figyelt kérdés

Nekünk most lesz a hétvégén, jönnek a rokonok is, kisebb bulit rendezünk. Tehát lesz ebéd, meg torta.

A társaság nem összejárós, de végülis mindenki ismeri a másikat ezért szeretnék valamit csinálni.

Szerintem a kaja után a beszélgetésnek 15 perc alatt vége lenne, de nem akarom hogy ilyen gyorsan hazamenjenek. Remélem értitek...

Amikor legutóbb így együtt voltunk, evés után terveztem egy kis játékot, olyanokat, amiken jókat lehetett nevetni és megismerték jobban egymást. Jól érezték magukat( szerintem)

De most nincs ötletem.

Olyan jó lenne, amihez elég toll, papír. A felnőtteket szeretném lekötni, a gyerekek játszanak.

Valaki csinált már ilyet?

(Kérem, aki csak negatívat tud írni, meg hogy minek ilyen hülyeséget csinálni, komolyan gondolom-e stb. az tekintsen el a kérdésemtől)


2010. szept. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

amerikában vannak a babaváró partik és ott vannak tippelős játékok pl. meg kell tippelni hogy egy -egy állatnál meddig tart a vemhesség


ennek utánna tudsz nézni a neten mindjárt linkelek is ...

[link]



nálunk:

lufifújás tortaevés ajándékbontás csak anyósom volt ott rajtunk kivül ..

2010. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, jó ötlet, csak elég gyenge az angolom...


esetleg társasjáték ötletek?

2010. szept. 2. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
activitizzetek?vagy ehhez hasonló más társasjátékot,ilyen Tabú,vagy a Únó kártya,de lehet pókerezni is.
2010. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
inkább olyat keresek, ami kvíz kérdéses, amit mondjuk mindenki leírhat a lapjára, ha tudja a választ. van a társaságban idősebb, nem állna ki mutogatni pl.
2010. szept. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!