Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromat születésnapján egy...

Páromat születésnapján egy képeslappal szeretném meglepni, hogy babánk lesz. Van erre ötletetek?

Figyelt kérdés

Igazából aranyos kisbabákról keresnék képet, lehetőleg ne látszódjon, hogy fiú vagy lány, olyan semleges fotókat szeretnék. Vagy olyat, amin egy babakéz fog egy felnőttkezet, vagy valami hasonlót. Tudtok ilyen képeket linkelni?

Én most gyorsan szerkesztettem 2 képet, valami ilyennel szeretném majd megajándékozni:

[link]

[link]

Esetleg valami jó kis szöveget is írhatnátok, hogy mit szerkesszek majd rá a képre!


2011. febr. 19. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A belinkelt képeket Sandra Cook készítette. Az más kérdés, hogy mások is csinálnak ilyen képeket, de én nem azt linkeltem be.
2011. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia tedd kisméretűre az oldalt,és ki tudod egyesével húzni az asztalra a képeket nekem is sikerült,ha pedig nem sikerül írj privit és küldöm amelyik kell neked!!!üdv egy 36 hetes kismama
2011. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem babafotó, de nekem ez a kedvenc képem.


[link]

2011. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!