Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami ötletetek mivel...

Van valami ötletetek mivel lephetnénk meg kislányunkat második születésnapján? Mindene megvan nincs kertünk és a játékok többsége nem érdekli

Figyelt kérdés

Elsőre kis konyhára gondoltunk de még éretlen hozzá

igy most nem tudom hogy mit kapjon

lehet összefüggő ajándék is mert mamák is vannak

kb. 10.000.-ig.


Nagyon köszönöm a tippeket!!!


2010. júl. 26. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
és idő is van még mert okt. 13. án ünnepel ...
2010. júl. 26. 18:23
 2/9 anonim válasza:
0%
egy 2 évesnél nem számít az ár.sőt,még az ajándék sem!az én gyerekeim,még egy zokninak is épp úgy tudtak örülni,mintha nem tudom milyen értéket kaptak volna.ha már most meg van mindene,mi lesz később?elérhetitek,hogy egy elkényeztetett,nyafi gyerek legyen,aki hisztis,és akaratos.ha sütsz neki,egy csoda tortát,a kedvenc mese figurályát formázva,színes cukormázzal díszítve,ennek fog örülni a legjobban.egy szép kis mesekönyv is elég,az enyémek imádták,az is ajándék,ha olvasod neki.sok sikert!
2010. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem elkényeztetett...


sőt inkább az a jó hogy nem játékfüggő


úgy van meg mindene hogy a szobája készen van

az összes ruhája megvan és

van triciklije meg kisasztal kisszék ezzel kb. kilőttük a tipikus nagy ajándékokat..


torta természetesen lesz.

2010. júl. 26. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom festőállványt kapott a második szülinapjára (Ikeában pl. 5000 Ft körül lehet kapni) ez azóta is hatalmas sláger.

Utána karácsonyra, ami csak 2 hónappal később volt (okt. végi a lányom) megkapta a játékkonyhát, na ez a másik szerelem azóta. Szóval nem biztos, hogy rossz ötlet a konyha, őszre-télre már nála is eljöhet a szerepjátszós időszak. :)

2010. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha elvinnétek valami szuper helyre? Persze természetes, hogy néha mondjuk elviszitek állatkerbe vagy ilyesmi. Vigyétek el pl a tropikáriumba. Mellette meg kaphatna valami kisebb értékű ajándékot, ami meg is marad. A könyv szuper ötlet, abból sosem elég. :)
2010. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tropicariumban - nyiregyi állatkert -két napja voltunk...



...bedobom mindkét ötletet -nem én döntök egyedül...- !


Köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2010. júl. 26. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ugyanígy vagyunk. Így én kitaláltam, hogy az OTP-ben váltok betétkönyvet, mellyel autót lehet nyerni. Így gyűjtjük a pénzt, és bármikor kiváltható, ha szükséges valami, vagy 1-2 év múlva, ha szeretne valami nagyobb dolgot, l. bicikli...

Minden jót!

2010. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az első válasz adód vagyok!én nem azt írtam,hogy elkényeztetett a lányod!félreértettél! csak az ember könnyen elcsábul.24-év tapasztalata,4-gyermek után írtam,amit írtam. a ti esetetekben,ahogy írod,nem a játékokra gondolsz,akkor mindenképpen ajánlhatom,a készség fejlesztő játékokat!manapság sok fajtát lehet kapni,és jókat!de a kis konyha is jó ötlet! a lényeg,hogy sok időt töltsetek a kicsivel,mert nagyon hamar felnőnek,tudom ez most hihetetlen,hogy egyszer suliba megy,barátja lesz ...de eljön ez az idő. sok sikert!!!
2010. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon bejött a 2 évesem szülinapjára a konyha. Azóta is nagyon szereti. Amit nagyon imád még a trambulin (használtan vettük 2300forintért), állandóan ugra-bugrál:) Torta nálunk barbis volt, én készítettem, nagyon tetszett neki. Nem rég volt a kislányunk névnapja(25 hónapos volt akkor) elvittük hétvégén moziba, strandra, mozgólépcsőzni, fagyizni, játszóterezni, szóval a 2 nap csak azt csináltuk amit szeret és választhatott magának ajándékot (egy 1500forintos toppot választott). Valami hasonlónak biztosan örülne a Ti babátok is.
2010. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!