Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mehetünk uszodába...

Szerintetek mehetünk uszodába úgy, hogy nem oltattuk be 13 hónapos kislányunkat influenza ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a gyerekek nagy része nincs beoltva influenza ellen.

Nyugodtan mehettek.

2009. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne mehetnétek??? Nem is értem.


Ti vajon tudjátok, hogy MINDEN ÉVBEN akár több 10, több 100 ember hal meg influenza szövődményeiben? Szerintem nem tudjátok. Mert abból nincs hír, hiszen természetes dolog, minden évben unalmas hír lenne. Minden télen pánikoltok? Vagy ez csak egy különleges év? Mitől? HOgy ennek külön neve van? Figyeltétek a hírekben, hogy csakis alapbetegséggel rendelkező emberekre veszélyesebb? Őnekik minden évben javasolják az oltást.

2009. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyertek a vízben nem influenzát kap hanem sima megfázást. Ja és némi gombát. Ezek ugyanis minden uszoda fertőzésveszélyei. Amit mást elkap azt az utcán a buszon is elkapja.
2009. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Influenza szempontjából azért különleges ez az év nekem, mert az ezelőtti influenzás években még nem volt gyermekem.

2009. nov. 24. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

És előtte te beoltattad magadat?

Hallottál olyat a hírekben, hogy kisgyereknek BÁRMI baja lett az újinfluenzától?

Az újinfluenza a fiatal felnőttekre és a krónikus betegekre veszélyes.

Egyébként minden évben 40.000-en halnak meg Európában influenzában (HVG, legfrissebb szám). Szóval, ha ettől eddig nem féltél, most sem kell félned, csak a gyerek miatt....

2009. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!