Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érezni a babó...

Mikortól lehet érezni a babó mozgását? Az elsőt babát várjuk.1hete olyan volt, mintha megmozdult volna de most semmit sem érzek:(.17hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Átlalában 16 hét után már előfordul, de még mindig a 20 hét a "normál" ideje, de a 22 sem késő.

Lehet, hogy érezted, sokan vannak ezzel úgy, hogy első mozgás után 1-2 hétig nem érzik a babát.

Tehát semmi félnivalód nincs, lassan biztos belendül és érezni fogod, de nem ilyedj meg, nem egész nap, eleinte csak akkor, ha fekszel, majd ha ülsz, aztán már állás közben is, de mozgás közben majd csak jóval később.

Nyugi, minden rendben:-)

2008. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, szeritnem az lehetett, nekem 16 hét 4nap volt mikor megmozdult, nagyon jó érzés volt, kicsit olyan mint egy kis szívdobbanás, vagy olyan rebegésre hasonlító.

Sok sikert

2008. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vok, volt hogy nekem is pihizett és nem igazán éreztem, de egyre erősödik és sűrűsödik!
2008. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Boldog babavárást kívánok nektek!

2008. ápr. 20. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 17 hetesen kezdtem érezni, mintha egy kis buborék lett volna a hasamban. De akkor még kb 1-2 hétig én sem éreztem minden nap.

Jó babavárást!

27 hetes kismami

2008. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 16-17 hetes kor között éreztem elsőnek. Csodálatos élmény.. :) Most is az, bár már néha kellemetlen is. Furcsa ezt mondani, nem hittem volna hogy fogom, de sokszor akkorát nyújtózik ez a huncut legényke, hogy azt hiszem kiszakítja az oldalam. Szóval lesz még nagyobb mozgás is, de én is türelmetlen voltam. Boldog felfedező heteket kívánok! ;)

31 hetes kismama

2008. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem, 12. hét végénél járok, és ma határozottan éreztem egy "rebbenő" érzést a pocimban. :) Biztosan érzem, hogy a baba volt. :) Sokan az első terhességnél később érzik, de nem azért, mert később ked mozogni a baba, hanem mert sokan összetévesztik bélmozgással. Amikor már tudod, milyen érzés, hamarabb "kiszűröd". Jó babavárást!!
2010. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!