Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a baba mozgásá...

Miért nem érzem a baba mozgását már 4. napja? Már több mint egy hete, hogy elöször megmozdult, akkor éreztem is folyamatosan 5 napon keresztül, de ma már a 4. nap, hogy semmit nem érzek.

Figyelt kérdés
Valami baj lehet?Most vagyok a 20.hétben.19.hét elején kezdtem érezni kis csikit,vibrálást belülröl,de most már kételkedek,hogy a baba lehetett-e az.Miért nem érzem azota?Ez normális?Pedig 5 napon keresztül elég sokszor éreztem napközben is.
2009. febr. 2. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én először a 17.héten éreztem a babámat. Akkor pár napon keresztül. Azután 3 hétig SEMMI. Majdnem frászt kaptam, hogy biztos baja van.

De utána már napi szinten éreztem és a férjem is :)

Nincs semmi baj, ha még nem érzed, csak még túl pici és gyenge a baba. Pár nap múlva te is erősebben fogod érezni, ne izgulj!!

2009. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,biztosan elfordult azért nem érzed.

Azért a biztos egy uh lenne.

2009. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináltass egy UH-t, ami valószínűleg megnyugtat. Biztos ami biztos!

Azért leírom, ilyen is van: A várandósság alatt végig alig-alig éreztem mozgásokat, csak néhányszor a 9 hó alatt. Pedig a végefelé minden nap kellett volna a leírások szerint. A nőgyógyászom megnyugtatott: biztos éjjel mozog többet, nappal alszik, és mondta, hogy a sétálás, ritmikus mozgás hatására gyakran jobban alusznak már a hasunkban is. Kisbabám nem fordult meg, és valóban, születése után felcserélte a nappalokat-éjszakákat! Minden a legnagyobb rendben volt és van, egészséges, jól fejlődik.

2009. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem a picike 4hete ficereg folyton, ma a második nap, hogy nem érzem, és ott tartok, hogy vagy a védőnő, vagy a doki nézze meg, ha csak a szívhangját nézik az sem érdekel, csak legyen valami... Lehet picike, 19heteske, de a folyamatos mozgása után két nap semmi, azért ijesztő...

Azért nyugodj meg, picike, úgyis bejelentkezik, ha máskor nem a wctől legmesszebb:)(nekem a hólyagomat találja meg elsőnek egy lustább napon, és olyan erővel...:))

2009. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!