Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok. Egy...

20 hetes kismama vagyok. Egy hete megmozdult a pici a pocakomban, de most kb. masfel napja nem erzem a mozgasat. Ez termeszetes, vagy valami rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Pár napja én sem nagyon érzem mozogni a babámat. Biztos az idő miatt van, nem hiszem hogy baj lenne. Ne aggódj, lehet hogy csak befele mozog és ezért nem érzed.

19 hetes kismami

2009. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok, és én sem érzem olyan aktívnak, most is itt könyörgök neki hogy moccanjon már meg végre, ilyenkor aggódok én is.Lehet hogy valami front van, én is olyan furán érzem magam.Csak figyelj, és biztos jelez.Én is ezt teszem.
2009. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos csak befelé mozog. De ha nagyon elfoglalt vagy, akkor sem biztos, hogy észreveszed, hogy mozogna. Nálam eténként lefekvésnél ill. vacsi után volt nagyobb a valószínűsége, hogy elkaptam a mozgolódást.
2009. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőkhöz valószinüleg befelé rugdos és azért nem érzed.

ne aggódj. De ez az összevissza idő is befolyásolhatja,hogy nem olyan aktív

2009. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!