Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok.2,5...

19 hetes terhes vagyok.2,5 hete tapasztaltam először, hogy megmozdult a pici. Ti mit tapasztaltatok ilyen idősen a baba mozgását illetően?

Figyelt kérdés
Nem érzem még intenzíven, és van olyan nap amikor egyáltalán nem. Kellene aggódnom?
2009. jan. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Először csak rövid időre jelentkezik és aztán napokig semmi, majd ahogy egyre nagyobb és erősebb baba lesz, úgy fogod te is egyre többször érezni őt, és egyre erőteljesebbek lesznek a mozdulatai is.

Ő még nagyon picike, és sok a helye, így nem mindig érzed őt, de attól ő még mozog.

Lassan már hallani is fog, úgyhogy készítheted a meselemezeket! :)

2009. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még tényleg sok helye van a babónak, nem mindig érezheted, hogy éppen mit csinál, ezért nem kell aggódnod. Lassan majd Te is kitapasztalod, hogy mikor mozog és mikor alszik. (tündérien beállnak egy napirendre,bár ez a terhesség vége felé felborul, hiszen nem lesz annyi helye...)

További boldog babavárást!

2009. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a 18 héten éreztem Őt először, akkor is egy "hatalmas" rúgással, ahhoz képest, h mit vártam. Azóta (18-23hétig) minden este focizott, most már sportágat váltott, szabad szemmel is látható amikor harcművészeti órát tart :)
2009. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


A nagyfiammat, aki most 6 éves, 16 hetesen éreztem először. Olyan volt, mint amikor szalmaszállal buborékot fújsz a víz alatt, és a vízfelszínre tett tenyered alatt elpukkannak :)

Most a másodikat is 16 hetesen éreztem először, de őt inkább bökdösés jellemezte, valószínűleg a fejecskéjét éreztem, ahogy a hasfalamnak ért.

Eleinte ő most, csak este jelentkezett, olyan 6 óra tájékán, de most már belelendült, jelentkezik reggel, délelőtt, délután és este, szinte majdnem ugyanazokban az időpontokban.

Igaz, volt olyan is, hogy lusti volt, és csak egyszer jelentkezett egy nap:)

Később tényleg erőteljesebb lesz az érzés,sőt látványos is, főleg, amikor egyik oldalról helyezkedik majd a másikra, szóval, mint a tenger :)))))

Jó érzéseket Nektek :)

2009. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!