Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok ilyet és baba...

Tapasztaltatok ilyet és baba volt a dologban?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 24.-dik napomon szóval Hétfőre nem várom,két három napja picit barnás folyásom van de nem egész nap hanem csak időközönként,néha fáj a hasam de nem vészes ma csináltam egy tesztet és halványan de ott volt a második csík:)

Szerintetek örülhetünk már apával vagy még ne bízzuk el magunkat?

A válaszokat előre is köszönöm


2010. máj. 13. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan baba van, de azért ha erősebb lesz a teszt, akkor érdemes a dokiddal beszélni, a barnázás miatt, hátha ír rá valamit. Addig esetleg a Magne B6-ot szedheted.
2010. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"két három napja picit barnás folyásom van"


A barnás folyás nem annyira jó. Nődoki!

2010. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok de azért még óvatosan örüljetek, mert sok esetben a túl korai beágyazódás méhen kívül történik, és a 24.nap az még túl korai szerintem, de reméljük csak korai ovud volt és azért mutatja ilyen hamar a teszt. Kívánom, hogy minden rendben legyen de feltétlenül menj orvoshoz minél hamarabb!
2010. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor is korai ha múlt hónapban 25 napra jött meg?
2010. máj. 13. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos sajnos, csak számolgatok..mert ugye mensi után kell legalább két hét, hogy megfelelő vastagságú legyen a méhnyálkahártya, amibe a picur be tudja magát majd fúrni, ezután jön a tüszőrepedés, peteérés az még kb három négy -öt nap, és azután a 10-12 nap beágyazódás..majd onnantól kezdve három nap mire a teszt kimutatja a hcgt.
2010. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ÁÁÁ már bánom, hogy írtam választ, mert én nem ijesztgetni akarlak ezzel:( lehet egyáltalán nincs igazam, és tényleg ott a baba, és nincs semmi gond.
2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg kedves kérdező, nincsen SEMMI baj! Nekem 5 nappal a menstruációm előtt kimutatta a teszt! A gabriel halványan, de jól láthatóan, az expect pedig teljesen erősen. Gratula! ;)
2010. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sziasztok!én vasárnapra nem várom-(nekem előtte pár nappal mindig van "elővérzés" de eddig semmi bár még lehet.cicim fáj du-n enyhe émelygés de a tegnapi easy teszt keményen negatív.mi mást tehetek imádkozok és várok.
2010. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.sztem bátran örülhettek a pároddal, a pozitív teszt nem hazudik szinte sosem.majd erősödik az a halvány csík.szorítok Kérdező!majd írj ha van valami
2010. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom hogy jön e babus vagy sem.

Nagyon bízom benne hogy már úton van,mást nem tehetek én sem.Ilyenkor nagyon lassan telnek a napok:(((

Mindenkinek kívánom a babust akar hogy minnél előbb két csíkos tesztet tartson a kezébe.

2010. máj. 13. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!