Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 2.-ra nem várom a...

Március 2.-ra nem várom a menszim, elvileg jó időben voltunk együtt és talán sikerült a baba! Kb. 1 hete olyan bélműködésem van, mint még soha. Tapasztaltatok ilyet koraterhesség idején?

Figyelt kérdés
Lehet érdekesen fog hangzani a kérdésem,de mivel ilyen tapasztalatokat még nem olvastam kíváncsi lennék a véleményetekre!Március 2.ára nem várom a menszim,elvileg jóidőben voltunk eggyütt és talán sikerült a baba!kb 1 hete olyan bélműködésem van mint még soha. Nyilalgat a derekam a hasamalja és feszítő érzést érzek,meg mintha a hüvelymnél is nyilalgatna!!Sosem volt menszi előjeleként ilyen tünetem.Válaszolóknak köszönöm!
2009. febr. 23. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz igazam,de a méhenkivüli terhesség gyakori tüneteit produkálod.
2009. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jézusom most nagyon megilyedtem!
2009. febr. 23. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem, még nem lehet jel, még 2-a nagyon messze van.

Korai jel inkább a cicivel kapcsolatos, mintsem az alhassal.

2009. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, még méhenkívüli terhességnek is nagyon korai jelek, a bélműködés pont hogy lassul koraterhesség idején, nekem amikor terhes lettem erős szorulásom volt, és azt mondják inkább ez az általános, szerintem várj egy pár napot és tesztelj, nyugi, nem vagy méhen kívül terhes!
2009. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak.Nagyon köszönöm remélem igazad van,és talán a bélműködésem nem is függ össze a terhességel!Pont azért kérdeztem mert nem olvastam róla sehol.
2009. febr. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!