Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember elején szülő...

Szeptember elején szülő anyák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én elvileg ha simán szept 6-án szülök, ha császár (előzmények miatt) akkor aug.28-án. Hogy vagytok? Én már készíteném a pici ruhákat, de még nagyon korai, már alig várom az augusztust, hogy előszedjem a babarucikat, kimossam, rendszerezzem stb. Ti? Babamozgás rendszeres? Pocak méret?
2012. ápr. 26. 10:31
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

15-ös vagyok...33 hetes múltam

+9kgnál tartok,már nem nagyon szeretnék többet,úgyhogy megpróbálok odafigyelni az édességre...mert az utóbbi 3 hétben belehúztam picit...itt is az eredménye.

173cm vagyok 99cm a hastérkörfogatom,nem túl nagy a pocim,amit szeretek, 32 hetesen 1850gramm volt a kislányom becs.súlya!

Én bírom a meleget!Szerettem ezelőtt is jobban,mint a hideget....

Cuccok nagy része megvan,kórházi pakkom még nincs... Lassan majd nekiállok. Még 6hetem van :)

Jó készülődést nektek is!

2012. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Nálunk is most megy a gyerekszoba festés pakolás, jövőhéten mosom a ruhákat. Ki hol fog szülni ?
2012. júl. 19. 11:44
 23/52 anonim ***** válasza:
Én szeptember közepére várom, testileg semmi bajom csak lelkileg visel meg mert sok a gond mostanában. De igyekszem a kisfiamra gondolni. Kiságyon kívül megvan már minden. 9kg-t híztam eddig. Pocim mérete hát...azthiszem nagy, de csak mert igazi csúcsos fiús, és egyedül hasra és mellre híztam. 34hkm
2012. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a meleget nagyon nehezen viselem... Már 16 kiló+-nál járok, a hasam sz.tem óriási a 34 hetemhez képest 110 centi az átmérője. Van egy 2 éves kicsi lányom, most kisfiú van a pocakban. Már minden megvan; kiságy, ruhák mosva, kórházi csomag. 09.09-re vagyok kiírva. Már alig várom! :) Mondjuk a kisasszonnyal gyorsan telnek a napok! :))) Egész napfáradt vagyok, éjszaka csak forgolódom...

2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság?Hogy vagytok? Babócák?

36.hétben vagyok +10kg,egy kicsit a lábfejem duzzad pár napja...nem fáj.

Baba (kislány) 34+0 hetesen 2250gramm.Nálatok?

Készülődés?Megvan már minden?

Kórházi pakk?

Babaruhák mosása?

Üdv: Niki

2012. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szerdán lépek a 36. hétbe, eddig plusz 7 kg-nál tartok.Már minden megvan, kiságy összerakva, egyenlőre a vasalni valókkal tele, ebben a hőségben nem állok neki. Kórházi pakk nagyrészt összepakolva. A héten megkapom a recepteket is a védőnőtől (popsi krém, fürdető ilyesmi). Nagyon nehezen viselem a hőséget, egész nap a hűvös szobában, ezerrel megy a ventilátor, így nagy nehezen elvagyok, de szakad rólam a víz. A lábam is zsibbad, dagadni még szerencsére nem.

32. hetes uh-n 2550 grammra becsülték (valószínű el is vagyok számolva). Menni már alig bírok, nagyon lent van, és nyom minden lépésnél .Jóslóim is vannak és sokat keményedek. Remélem már csak max 2 hetet kell kibírnom!Kitartást és könnyű szülést mindenkinek!

2012. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Lassan itt a vége :-) elvileg engem császározni kell szept 4-én. +7 kg-nál tartok, de a hasam hatalmas, nehezen alszom, kínoz a gyomorsav, nagyon fönt van a baba és keresztbe fekszik. Sokat keményedik, szúr a pocak. És ti????
2012. aug. 15. 10:17
 28/52 anonim ***** válasza:
a 7kiló az tökjó... én 11nél tartok 35 hetesen. nagyon várom már a végét...
2012. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

37+5 hetes vagyok, és eddig +22 kg-nál járok. Szerencsére nem látszik rajtam, vizesedésem nincs.

Mi már vágjuk a centit, 17 napunk van még, de esze ágában sincs még kibújni a kis Drágámnak. A hasam a nyakamban, alig kapok már levegőt, semmi jóslófájás, nyákdugóval sem találkoztam még. Elég nehéz már így a vége felé, nem bánnám, ha hamarosan megszületne. Minden kész a fogadására, épp csak a nagy napot várjuk. 1. baba lesz nálunk.

Ma voltam nst-n, igazán kis aktív volt a kisfiam, sokat mozgott.

Kitartást mindenkinek, jó egészséget és pihenjetek sokat!

2012. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
28-as, a 11kg sem sok :-) én is kb annyinál vagyok, de nem látszik, csak poci és cici :-) bár azért kiváncsi vagyok mit hoz még a további 5hét... 30hetesen 1500g volt a kisfiam, kiváncsi vagyok a 36hetes uh-ra, mekkorát nőtt :-)
2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!