Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember elején szülő...

Szeptember elején szülő anyák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én elvileg ha simán szept 6-án szülök, ha császár (előzmények miatt) akkor aug.28-án. Hogy vagytok? Én már készíteném a pici ruhákat, de még nagyon korai, már alig várom az augusztust, hogy előszedjem a babarucikat, kimossam, rendszerezzem stb. Ti? Babamozgás rendszeres? Pocak méret?
2012. ápr. 26. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Szeptember 1-jére vagyok kiírva. Már rendszeresen mozog a kicsi fiam odabent.

A pocak méret...hmm, 30 hetesnek felel meg. Mikor mondom hány hetes vagyok, visszakérdeznek, hogy ikrek? meg hogy mekkora lesz akkor ezután?

Babaholmim még semmi nincs :( Egyedül egy kiságyunk van eddig (matrac nélkül). Nemsoká megyek hosszú szabadságra, akkor már ráérek beszerezni mindent. Sajnos most még munka mellett nem sok időm van.

2012. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Én aug.30-ra vagyok kiírva első baba :)

Már legszívesebben vásárolnék minden félét a kisfiamnak bár még korai :) Azért néhány ruhát vettem már, nekünk a babakocsi van már meg mert kaptuk ajándékba.

Mostanában egyre jobban és többet érzem a kicsikémet. :)

A pocim elég nagy legalábbis mindenki több idős terhesnek tippel.

Boldog babavárást!!!!

22hkm

2012. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:

Én is szept. 1-re vagyok kiírva. Már nagyon ficánkol a pocimban. Most már jól vagyok, de 16. hétig hánytam.Még nem vásároltunk semmit, nem babonából, csak még ráérünk vele. Még csak nézelődünk, hogy hol mi olcsó.Első baba, és még nem tudjuk mi lesz.Én kislányt érzek, de majd 2 hét múlva kiderül.Pocak méret? Hát passz, nem szoktam magam mérni, eleve van rajtam fölösleg és még csak most kezd látszódni, hogy babát várok. Hízni eddig semmit, első 15 hétben minusz 5 volt, lassan visszajön, de ha így haladok tovább max még 5-6 kg. :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Nekem is elég nagy a pocak, nem első baba, rengeteg ruha, és már minden megvan, csak dobozolva a padláson. Lassan nekilátunk a babaszoba átalakításának,mert eddig a kicsi lányom, aki 3 éves velünk együtt volt, most ha jön a picurka, akkor együtt mennek külön szobába. Amint a helyére kerülnek a szekrények, kiságy stb... én már elkezdem mosni a pici ruhákat, ne a végén kelljen kapkodni. BOLDOG BABAVÁRÁST NEKTEK IS !!!
2012. ápr. 26. 12:26
 5/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is aug. legvégén fogok szülni.

Én nem panaszkodhatok tüneteket tekintve,semmi problémám nem volt szinte.Kis étvágytalanság,de már az sincs.Viszont a mednecém,vagyis ott a csontok azok kegyetlenül fájnak,amég reggel be nem járatom,vagy ha sokat hajolgatok.Az edzéseket még bírom,bár visszavettem azért a tempón... Eddig 4 kiló jött fel,de nem nagyon látni,h hova...kis pocakom van,azért már látni,hogy nem jóllakott pocak :) Kislányt várok! Hol fogtok szülni csajok?

Üdv.: Niki, 22hkm

2012. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Ja lemaradt: :)

Sokat mocorog,éjjel van,hogy felébredek rá,de jó érzés,így tudom,h minden okés :)

Első baba,bútorokat megvettük már,ruhákat nemrég kezdtem el,már van egy pár body-rugi.Kb 20 db-ot veszek első körben belőlük,az elég,mit gondoltok?Nem szeretnék 2-3 naponta mosni...56-62 méretek. Sok tescos,tehát 0-0;0-3 méret van.

Babakocsit néztünk már,de majd csak most fogunk elmenni érte...Brendonban Touragoo Flame ,azt mondták ott hogy jó. Jónak tűnt,nagy kerekekkel,mert terepen sokat járunk majd. Vidéki vagyok amúgy,de pesten fogok szülni.

Niki megint :)

2012. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
én az istvánba fogok szülni bp-en, babakocsi ügyben érdemes szétnézni a neten, teszvesz, vatera, expressz stb... alig használtak vannak fél árért ! Nekem azon kívül, hogy eléggé folyik már az előtej, semmi kellemetlen szerencsére még, félek a végén a vizesedéstől, kéz és lábdagadás. Elöző babámnál sajnos az utolsó hónapban annyira vizes voltam, hogy az ujjaimat nem éreztem és dagadt a lábam nagyon :-( remélem, most megúszom. Egyébként nekem a 4. gyerkőc, a 4. lány :-))
2012. ápr. 26. 16:42
 8/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én szept.2-ra vagyok kiírva,nekem második baba az első két éves kisfiú és most is pici pasi van a pociban.Nekünk kisruhákon (újszülött) nem nagyon kellett venni semmit,én ki is mostam már őket és bepakoltam a pelenkázóba,én már nagyon be vagyok zsongva!!!!:D

Abban viszont jó lenne ha tanácsot adnátok hogy mibe hozzam majd haza mert a kisfiam március elején született és akkor még hideg volt igy könnyebb is volt eldönteni, na de most??Olyan tanácstalan vagyok!:S

Nekem is sokat mocorog és olyan látványosan néha kitolja valamijét és sokat csuklik van hogy 4szer egy nap!

2012. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Én legkisebb lányom is március elején született, akkor egy zsákba beledugtam :-) hát most én is gondolkodom, nagyon időjárás függő lesz, augusztus vége, szeptember eleje remélem még nem esős őszi idő várható, de a 40 foknak sem örülnék, majd kiderül. Rugi kiskabát, dupla nadrág ???? még messze van :-)
2012. ápr. 26. 20:34
 10/52 anonim ***** válasza:

sziasztok!Én is szeptember 6-ra vagyok kiírva:-)

Nálunk első baba, kicsit gondba vagyok, hogy miket vegyünk, illetve miből mennyit.Milyen ruhákra lesz majd ekkor szükség.

Számítok a nagy babára, mert a családban mindenhol 4kg felett születtek a picik, de örülnéék, ha mi 3,5kg-nál nem lennénk nagyobbak:)

Kiságyunk már van, azt örököltünk.Egy két body-t vettem már, de szívesen nekiállnék vásárolni.Viszont a nemét még nem tudjuk....

2012. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!