Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember elején szülő...

Szeptember elején szülő anyák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én elvileg ha simán szept 6-án szülök, ha császár (előzmények miatt) akkor aug.28-án. Hogy vagytok? Én már készíteném a pici ruhákat, de még nagyon korai, már alig várom az augusztust, hogy előszedjem a babarucikat, kimossam, rendszerezzem stb. Ti? Babamozgás rendszeres? Pocak méret?
2012. ápr. 26. 10:31
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én szept.7.re vagyok kiírva,2.baba kislány lesz és az Istvánban fogok szülni.5kg plusznál járok holnap leszek 24 hetes. Nagyon sokat mozog a baba.Ti nem szenvedtek fejfájással?soha nem viseltek meg így az időváltozások.nem tud valaki valami gyógyszermentes trükköt rá?
2012. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Szia, én is az istvánban, akkor találkozni fogunk, ha nem jön közbe addig semmi :-)

Próbáld ki, hogy nagyon sok folyadékot iszol, nekem ez vált be, szerencsére eddig gyógyszerek nélkül megúsztam :-)

Én is 5 kg-ot híztam eddig, remélem nem jön sok föl rám, nem vagyok valami vékony alkat, az elöző terhességek után mindig maradt egy kicsi :-)

Nekem ma kellett volna menni a terheléses cukorra az istvánba, de reggel nem volt lelki erőm elindulni vidékről 7-re, majd csütörtökön megyek.

2012. máj. 22. 11:46
 13/52 anonim ***** válasza:
11-es!Ha ma vagy 24 hetes, akkor nem szeptember 11-re vagy kiírva??vagy, hogy számolják nálatok?
2012. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
De igazad van,menstruációból számolva 11,nekem eddig minden uh.n a baba méretei alapján 7.re írtak.Valahogy ezt szoktam meg:)
2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság? Cukorterhelés hogy sikerült?

Jól vagytok?

Hogy álltok a gyerkőccuccokkal?

Nekem jó lett a cukorvizsgálat,növöget a pocim,bár azt mondják nem az a nagy fajta :) Nem is baj,elég ha az utsó hónapra lesz nagy! :)

26 hetes múltam eddig +5kg-nál járok. 14-21ig 4kg-ot a 21-26 hét között 1kg-ot jelent. Ugyanannyit eszem,ugyanannyit mozgok.

Üdv!

2012. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Nekem a cukorterhelésem 7,1 lett (2 órás), az éhgyomri az jó. Ezt meg még nem tudom, majd jövő héten megyek a védőnőhöz és az orvosomhoz. Valaki azt mondja, hogy 7 fölött már diétára fogják, valaki szerint 7,8 a határ...na mindegy, majd megmondják. Nekem is rengeteget rugdos, még mindig nem tudták 100%-ra megmondani a nemét. Legutóbb az uh-n azt mondták, hogy nem látnak semmit a lába között, de nem mernének rá megesküdni, hogy lány. 2 hét múlva megyünk babamozira, hátha már ott kiderül. Elég sok mindent kapunk barátoktól, csak babakocsit meg pár apróságot kell vennünk.

Ez a hülye időjárás engem is kikészít, tegnap iszonyatosan fájt a fejem, ittam egy kis tejeskávét és jobb lett.

2012. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Nekem a cukor, terhelés előtt 4,6 után 6,2, remélem nem magas ! Jövőhéten megyek uh-ra, 14-én pedig magzati szív uh-ra, remélem minden oké. Pocaklakó nagyon aktív :-) Már készíteném a pici ruhákat, de még korainak tartom, igaz a padláson már a dobozokból kiválogattam, de még várok néhány hetet a mosással - vasalással.
2012. máj. 31. 16:49
 18/52 A kérdező kommentje:
Hogy bírjátok nagy pocakkal a meleget? és sajnos ez még csak a kezdet, még két hosszú nyári hónap előttünk van :-( én csak iszom és, annyira folyik a tejem, hogy betétek nélkül már ki sem mehetek az utcára... remélem most ez a hűvösebb idő könnyebben elviselhető lesz.
2012. jún. 22. 09:07
 19/52 A kérdező kommentje:
lassan eltelt már megint egy hónap, hogy érzitek magatokat, pocak már hatalmas, lurkó már bokszol ezerrel :-) kb 7 hét és jönnek a kismanók :-) jóóóó babavárást !!!
2012. júl. 18. 14:22
 20/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Nagy meleget nem szeretem, de ha nem várok babát is így vagyok vele:)

Megvolt nálunk a nagybevásárlás, a héten a kórházi csomagom összeszedem (már minden megvan, csak nem egy kupacban).Jövő héten pedig nekilátok a szoba berendezésének, mert egyenlőre be van ömlesztve minden a szobába.

Kiváncsi vagyok kihúzzuk-e szeptember 6-ig, esetleg korábban jön-e, vagy később.Viszont nagyon szeretnénk már a kezünkben tartani.


Ti, hogy álltok a készülődéssel?Hogy vagytok?

2012. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!