Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az apás szülésről?

Mit gondoltok az apás szülésről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó!

Nagy segítség, ha apa fogja a kezed, és örök élmény neki is a köldökzsinór elvágása.

És nem utolsósorban kicsit rájön, hogy milyen is gyereket szülni. :)

2009. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nálunk evidens volt hogy nem jön (orvos, ebből kifolyólag nem akart és én sem szerettem volna).

Van aki ugy gondolja hogy jó és az apának is bejön van aki nem igy vélekedik. szerintem mindegy a lényeg hogy ne legyen "kierőszakolva" mert ez ugy szép élmény ha mindketten akarják.

2009. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt, hogy ott volt, a másodiknál is jönni fog ha egyszer lesz.
2009. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. Én akit csak tudok rábeszélek
2009. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mi is azt terveztük örültem is volna nagyon ha mellettem van de 6 kilométert nem tudott olyan gyorsan megtenni mint ahogy a lányom kibújt :) varrással együtt a 2 óra kötelező megfigyelést nem számítva 43 percet voltam a szülőszobában :)te még előtte állsz? véleményem szerint nincs szebb annál mikor ezt a csodás dolgot a két szülő együtt éli át
2009. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én támogatom, teljes szívvel. Ez egy olyan esemény, amit szerintem nem lehet a szülőszobán kívülről végigkövetni. Mennyivel jobb érzés lehet az, ha a párod törölgeti a homlokodat, masszírozza a hátadat, vagy akár csak egy kedves szót szól. Viszont kierőszakolni nem szabad.
2009. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem császár volt mindkettő így nem volt bent de úgy beszéltük meg,hogy nem is jött volna be.Természetesen a vajúdás alatt végig ott volt.a tolófájásoknál viszont kislisszolt volna.
2009. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen mi még előtte állunk.33+2 km vagyok már beszéltünk róla igazából nem mondta hogy nem szeretné sőt néztünk szülés felkészítő videót és ő mondta azt is hogy nézzük meg együtt.Köszi a válaszokat sokat segítettetek szerintem ő is szeretné.Azért majd még átbeszéljük.Jó babavárást nektek:)
2009. jún. 18. 14:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nagyon ájulós. Egy csepp vér és kész van.

Ő nem ment be a szülésre a párjához, a lány anyukájával szült. Tehát én senkit nem beszélnék rá, ha ő egy kicsit is tart a dologtól.

Nekünk azt mondta a doki, ha apa rosszul lesz, ott marad a földön elájulva, mert a kismamára és a babára kell figyelniük. Szerencsére nem ájulós a férjem.

(1. vagyok)

2009. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

velem bent volt tavaly májusban kisfiunk születésekor. aznap reggel 14-en mentünk be szülni, állitólag a hidegfronttal járt :) nekem a férjem sokat segített, fogta a kezem, simogatta a hátam, hozta-vitte az ágytálat (!!!), megmutatták neki hogy kell kimosni,stb... (ennek örültem hogy ő hordja nem más)..., hozott vizesruhát és megtörölte vele az arcomat, számat. és amikor nyomni kellett, akkor segített, tartotta a fejem, stb...az utolsó nyomás előtt pedig odaállt a doki mellé és nézte ahogy kibújik az ő egyetlen kisfia. könnyes lett a szemünk és csodálatos volt az egész :). és nem romlott meg a szexuális életünk (mint sokan mondják, hogy a látvány miatt kicsit máshogy néz az asszonyra. ez nem igaz ránk, engem szépen összevarrtak, meg sem látszik, és ez a folyamat része volt), és nagyon büszke rám amiért ezt végigcsináltam/végigcsináltuk együtt. Idén is szülök novemberben és bent lesz velem. én csak ajánlani tudom!!!!

szép napot mindenkinek!!

2009. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!