Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok a dúlával való...

Mit gondoltok a dúlával való szülésről?

Figyelt kérdés
Titeket megnyugtatna a jelenléte? Szükség van rájuk?
2009. aug. 10. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

És mi az a dúla?

Ha bábára, szülésznőre gondolsz, az van minden szülésnél.

2009. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A dúla sem nem szülésznő, sem nem bába, inkább lelki segítő, a célja, hogy a tanácsaival és jelenlétével segítsen a kismamának, hogy a lehetőségekhez képest a legszebb legyen a szülés. Amikor én szültem, a szülésznő nem ért rá velem lenni, mert nagyon sokan szültünk aznap, és nekem jól "jött" volna valaki, aki egy kis hozzáértéssel biztatott volna. Férjem velem volt, ami nagy segítség is volt, de ő is először látott szülést, nyilván nem tudott biztatni, hogy valamit jól csinálok-e, vagy nem.
2009. aug. 10. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges pénz kidobás.Erre jó egy nagyon jó barátnő,testvér meg ott a párod is.
2009. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez itthon még nem annyira elterjedt szerintem.A húgom most szült Amerikában, neki volt dúlája,és sokat segített azt mondta.
2009. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van rá pénzed és úgy érzed, hogy nagy szükséged van rá, akkor legyen. Én egyedül szültem, és hozzám se jött be olyan sokszor a szülésznő, mert nálunk is sok szülés volt. Láttam vagy 3x és szülés közben. De én nem hiányoltam senkit.
2009. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit kérnek a dúlák egyébként? Én megismertem egy helyes kis nőt aki dúla, de még egyelőre nem aktuális, ezért nem kérdeztem a "tarifát".Hihetetlen okos és tanult, tájékozott nő, nagyon szívesen rábíznám magam, megnyugtató lenne a jelenléte.
2009. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Általában 30ezer.
2009. aug. 20. 16:57
 8/8 anonim válasza:
Én dúlával szültem, és a következőt is így szülném legszívesebben, majd ha lesz egyszer. De az lett volna a legjobb, ha magát a szülést is levezetheti, és nem kellett volna az a mogorva szülésznő!!
2009. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!