Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van fogadott orvosa?

Mindenkinek van fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 18:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
miért adnál minden honapba 5000 ft-ot?kéri az orvos vagy mi?és nem tudom hol szülsz de (Debrecenbe kb.20-25.000 adnak a szülésnél)szerinted ez sok?nem magánorvosro van szo. egy válaszolonak.
2008. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia

én fogadtam orvost, párom nagyon ellenne volt / minek fizessünk plusszba, ez a dolguk /.de így érzem magam nyugodtabbnak.

aztán közben sajnos történt egy kisbaki egy ismerősünkkel / nem volt fogadott orvosa / most szülés után már rengetek pénzükbe és nem beszélve az idegeskedésről ami kerültek a sok vizsgálat, stb. havi egy-egy kontról két különböző városban.

hát a párom azota szorgalmasan dugdossa a pénzt a dokinak, csak figyeljen ránk.és figyel.ha pl. fogadsz egy dokit de úgy érzed nem a megfelelőképpen foglalkozik veletek válthatsz / vagy a végén nem fizetsz.

dönts beletásod szerint.

2008. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

A 3. gyermekemet várom, most léptem a 40. hétbe.Az első két gyereknél volt fogadott orvosom akit pénzeltem minden hónapban. Az első szülésnél síelni ment. Az ügyeletes e írtó ellenszenves doki volt aki "széttörte" az összes bordámat szülés közben és mondta, hogy ne hisztériázzak. 22éves voltam. A második gyereknél akit lánynak vártunk mert a dokim azt mondta (ugyan az a doki) Fiúcska lett. Otthon szültem mert a mentő sem ért ki.Előző nap voltam nála meg sem vizsgált csak nst-t csinált. Az elsőnél azt sem, soha. Ha megvizsgál esetleg meg tudja állapítani, hogy pár óra múlva megszülök. Most nincs dokim. Nem is kell, jó nekem az ügyeletes. A legközelebbi kórházba megyek ami 2utcányira van. Ide talán be is érek. Nem foglalkoznak velem sem többet sem kevesebbet a terhesgondozáson mint amikor fizettem a dokit. Mindíg ugyan az az orvos vizsgál mert akkor megyek amikor ő van.De szülni nem hívom be mert közölte más kismamákkal, hogy 80 ezer+ hétvégi pótlék egy szülés. A gyerekeimre költöm majd azt a pénzt és nem a gazdag nőgyógyászokra.

Persze én már rutinos vagyok aki első szülő az biztos, hogy bizonytalan. Most 37 évesen látom a hibákat amiket a dokik akkor elkövettek.De mindenki maga dönti el, hogy mi jó neki.

2008. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
81%

Én még annyit hozzátennék, hogy a fogadott orvosnál elég gyakori az a probléma, hogy a kismamának akkor "kell" szülni, amikor ő dolgozik. Beindítják a szülést, pedig magától még nem indul el, de az orvosnak kell a pénz. Persze ez a legrosszabb eset.

Szerintem, ha egy kismama eljár egy sima, ingyenes szakrendelésre, ahol megvan, hogy melyik orvos mikor rendel, akkor tud egy valakihez járni végig, mert hogy kinél fog szülni az egyáltalán nem biztos és ha nem a fogadott-fizetett dokinál, akkor meg úgyis mindegy.

2008. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!