Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van fogadott orvosa?

Mindenkinek van fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van, bár van olyan ismerősöm, akinek nincs. De én úgy gondolom, hogy fogadni kell, mert nem rossz dolog, ha egyvalaki kíséri végik a terhességed. Persze ez nem olcsó.
2008. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne? Van aki nem engedheti meg magának vagy nem akarja és az ügyeletesnél szül.
2008. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem nem volt, de nem bánom mert a szobatársamnak volt, de a szülés után csak a varratszedéskor találkoztak a pénz átadásán.hozzám naponta többször bejött a doki akinél szültem és nagyon aranyos volt és odafigyelt rám.
2008. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sincs fogadott orvosom, mégis egy orvos kíséri végig a terhességem. Pont a szabdságolás időszakában szülnék és tuti pont akkor lenne szabin:)

Meg nem is nagyon tehetjük meg.

Szerintem aki nem veszélyeztetett, nem fontos a fogadott doki...

2008. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azért kérdezem, mert ma nagyon meglepett a védőnőm viselkedése, amikor közöltem vele, hogy még nem döntöttem fogadok-e fel valakit. Számára ez teljesen természetes, és nem értette mért kérdés ez számomra. Pedig én egyre inkább hajlok afelé, hogy a bébimre költöm az amúgy sem sok pénzemet...

Nagyon kellemetlenül érintett, és kezdtem azt hinni csak én gondolkodom így???

2008. ápr. 15. 18:27
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
szia.hát szerintem is biztosabb az ha van,jobb ha egy orvoshoz jársz végig és ö vezeti le a szülést.megfogadni pedig 5000 ft-al szokták,ez szerintem nem nagy összeg.
2008. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5000 Ft/hó és 50 000-től a szülés, nem sok???
2008. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van orvosom,terhesség előtt is hozzá jártam magánrendelőbe. Nekem fontos volt,hogy nagyon kedvelem és bizom benne.Nem olcsó. 6000 ft/vizsgálat+3000/nst majd a 36. héttől. Szülésre nem mondott konkrét összeget,én 50ezret adok majd.Nem vet fel a pénz,de erre félre volt rakva.(nehezen jött össze a babó,volt idő gyüjtögetni). De mindenkinek szive joga eldönteni,senki nem itélhet el azért,mert nem fogadsz orvost.

2008. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem pénzelek semmilyen orvost, és erre egyre több negatív példa ösztökél még tovább.

És hál istennek, már egyre több kórházban szabályozzák is, cska az lehet bent, aki dolgozik, aki nem dolgozik, nem mehet be. TEhát hiába fogadnád fel, akkor sem szülhetnél nála.

Én úgy gondolom, ő azért esküdött, hogy gyógyítson, és ezért kapja a fizetését. Én sem kapok senkitől negyed órás munkára 50-100 ezer forintot csak úgy.

Szóval ne félj, nemlesz semmi baj így sem!

2008. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha nem szeretnél, nem kötelezhetnek rá, hogy orvost fogadj, az ügyeletesnek is kutya kötelessége rendesen ellátni. Én olyan városban élek, ahol nem lehet orvost fogadni a kórházban, így nem kellett agyalnom. De azért azt is szem előtt kell tartan a "nem engedhetem meg magamnak" tábornak, hogy bizony ez egy kis tétel a gyerkőcre levetítve, sok-sok pénzbe kerül egy pici baba, hogy a későbbi időszakról ne is beszéljek.

Amúgy én visszavágnék a védőnőnek, hozd te is kellemetlen helyzetbe. Csodálkozva kérdezz rá a viselkedésére! :-)

2008. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!